>>"> >>" /> ניוז חיפה והקריות » צורי על הישגי הבגרויות בעיר: "מבחן הדרך חשוב לא פחות מהתוצאה"

צורי על הישגי הבגרויות בעיר: "מבחן הדרך חשוב לא פחות מהתוצאה"

הישג נפלא לאורט מוצקין: 88.3% זכאות לבגרות ומקביל ביה"ס עתיד קיבל הצטיינות ממשרד החינוך >>>

ביה"ס אורט מוצקין ממשיך להוביל מסורת מקצועית וערכית שבאה לידי ביטוי עם נתוני הגיוס הגבוהים מדי שנה. בנוסף, בית הספר עתיד זכה אתמול (שלישי)להוקרה ממשרד החינוך בגין העשייה החינוכית המרשימה.

משרד החינוך פרסם הבוקר את נתוני הבגרויות בערים השונות.

מניתוח הנתונים בקריית מוצקין עולה כי אחוז ההתמדה של תלמידי העיר המתגוררים בה הינו 85.5%. כמו כן אחוז הנשירה עומד על 0.4 בלבד, הנמוך ביותר באיזור.

באורט מוצקין כאמור אחוז הזכאים לבגרות עומד על 88.3%, אחוז ההתמדה על 97% ואחוז הנשירה על 0.2% בלבד.

אורט מוצקין משלחת מהפיליפינים. ארכיון 2019

אורט מוצקין משלחת מהפיליפינים. ארכיון 2019

 

במערכת החינוך העירונית נשארים עם רגליים על הקרקע למשמע הנתונים וממשיכים להציג עשייה חינוכית ומקצועית מיטבית המלווה בצניעות ועבודה קשה.

במוצקין כאמור יש שני בתי ספר נוספים: עתיד (מקצועי) והגימנסיה, בתי ספר הנותנים מענה נוסף לתלמידים מכל האיזור. הממוצעים שלהם נלקחים אף הם בממוצע ומשוייכים לקריית מוצקין. הנתונים שהעיר מציגה לצד השמירה על מסגרות מקצועיות לתלמידים ואחוז נשירה נמוך זאת במקביל להישגים המרשימים של תיכון אורט מוצקין, כל אלו הם פועל יוצא לערך המוסף אותו מייצרת המערכת העירונית שמנווטת את התלמידים להצלחות כבירות במבחני הדרך והתוצאה.

אורט מוצקין. תמונה: באדיבות העירייה

אורט מוצקין. תמונה: באדיבות העירייה

 

השבוע (שלישי) קיבלו בעירייה את הבשורה המשמחת כי בית הספר עתיד זכה בתכנית התגמול של משרד החינוך על העשייה החינוכית המעמיקה של צוות המורים מחוללי השינוי, אשר מקדמים את התלמידים להישגיות ולהצטיינות.

בהתאם לקריטריונים נמצא כי תיכון עתיד קרית מוצקין מדורג בין בתי הספר שהישגיהם הינם הגבוהים ביותר בקידום התלמידים בתחום הלימודי, החברתי והערכי

ראש העיר, חיים צורי, שיזם את הפרוייקט בעתיד לפני כשמונה שנים על מנת לתת מענה, שמח על התוצאות ובירך את מנהל בית הספר, אהוד בן גרא: ״בשורה נפלאה וגאווה לתלמידי עתיד, לצוות החינוכי ולקריית מוצקין״.

 

יו"ר ועד ההורים העירוני, דני הורוביץ: "ברצוני להביע את שביעות רצוני מאחוז הזכאים לבגרות שהשיגו תלמידי אורט מוצקין. מדובר בנתון גבוה יותר מהשנה שעברה, אני מברך את צוות ביה"ס, התלמידים וההורים על עבודה קשה מקצועית וערכית ועל רצון בלתי מתפשר להמשיך ולהשתפר ואכן התוצאות מדברות בעד עצמן".

מנהל אגף החינוך, איל אורן: "אנו ממשיכים במדיניותנו העקבית והבלתי מתפשרת של מתן מענה דיפרנציאלי לכל תלמידי העיר כערך עליון לפני כלל הנתונים ההשוואות ושאר ההישגים האחרים. אני שמח כי יחד עם אחוז התמדה של 97% אחוז הזכאים לבגרות הינו גבוה בכל קנה מידה ועל כך אנו מודים לכל צוות המורים, ההנהלה ושאר הגורמים המעורבים בהישגי התלמידים שלנו החל מהיסודי דרך חטה"ב וכלה בתיכון. ברכות לתלמידים להורים ולעובדי ההוראה".

ראש העיר, חיים צורי: "עבורי מבחן הדרך חשוב לא פחות ממבחן התוצאה. מגיע תודה ענקית לצוותי החינוך שעובדים סביב השעון בצורה מקצועית וערכית על מנת להקנות סולם ערכים גבוה לילדים של כולנו במקביל להקניית תכנים לימודיים מקצועיים. בקריית מוצקין לא מוותרים על אף תלמיד וכראייה לכך אחוז הנשירה שואף לאפס".

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור מבצע חיסוני הילדים: האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד בקרית מוצקין
Ads