מסלול ללימודי NLP נפתח במכללת אורנים

NLP היא  שיטה אשר פותחה בשנות ה-70 בארה"ב על ידי ריצ'רד בנדלר ופרופ' ג'ון גרינדר והיא נתפסת כשיטה לחקר המצויינות האנושית", הנחת היסוד של השיטה היא שהמציאות שאנו חווים היא סובייקטיבית ומה שמייצר את החוויה, הרגשות וההתנהגות שלנו הם דפוסים פנימיים.
השיטה מאפשרת לקחת שליטה על ההרגלים והפעולות ועל התגובות שלנו למצבים.

החל משנת הלימודים הקרובה תיפתח במכללה הותיקה לחינוך במסגרת היחידה ללימודי חוץ תכנית להכשרת מאמני NLP, התכנית כוללת הסמכה מקיפה של שלב NLP  פרקטישיונר PRACTITIONER)) והשלמה לתעודת מאמן  NLP Coaching.

עם פתיחתה, התכנית קיבלה הכרה משני אירגונים בינלאומיים ובוגרי התכנית באופן ייחודי בנוסף לתעודה ממכללת אורנים יזכו בתעודות בינלאומיות כפולות מטעם הארגונים IN ו-ICI

מכללת אורנים. תמונה: מכללת אורנים

 

שרית למפרט שושן, הרכזת האקדמית ומרצה בתכנית:

עולם האימון האישי צובר יותר ויותר תאוצה בארץ ובעולם. כשהוא משולב בNLP אנו מקבלים שילוב עוצמתי להבנה בפסיכולוגיה היישומית של האדם והובלת שינויים.

התוכנית שלנו תכשיר מאמני NLP  בשלושה סימסטרים שילמדו בשנה.

זוהי הזדמנות לעבור תהליך העצמה אישית עבורכם  לצד תהליך של התמקצעות הכולל פרקטיקום!

לבוגרינו יהיה מבנה ברור לתהליך הנחיה כמו גם כלים לקריאת שפת גוף, תשאול מקיפים וכלים מצויינים להובלת שינוי. כל זה יאפשר להם להביא את היכולות הטיבעיות שלהם יחד עם הידע לידי ביטוי בתהליך ההנחיה.

בוגרי התוכנית יוכלו ללוות אנשים בתהליכים כגון: יצירת פוקוס בחיים, העצמה אישית, חיבור לכוחות, הגברת ביטחון עצמי, הגברת  מוטיבציה, ויסות חוויות עבר לא נעימות, שיפור תקשורת, התמודדות עם חרדות מבחנים ועמידה מול קהל, מציאת ייעוד, הצבעת ייעדים והצבת מטרות רצויות בעתיד, הכנסת מטרות לתהליך ועוד.

לדברי דני מירז מנהל תוכן ותכניות ביחידה, מקצועות הNLP מקבלים יותר ויותר הכרה ממסדית והשילוב בין היחידה ללימודי חוץ שמתמחה במנהיגות ועבודה עם הקהילה לבין ארגוני הNLP יוצרים נוסחה מנצחת ואנחנו מאוד גאים בתכנית הלימודים שלנו ובימים אלה ההרשמות מסתיימות.

דני עבודי, מנהל היחידה לקהילה מנהיגות והשראה (ק.מ.ה) באורנים, מוסיף כי צירוף התכנית לפרוטפוליו התכניות המוצעות במרכז, מחזק עוד את שליחותנו בהכשרה של אנשי מקצוע בתחומים של פיתוח אישי וקהילתי, אבני היסוד לקידום חברה ישראלית איתנה יותר.

למידע על לימודי NLP באורנים

https://www.oranim.ac.il/sites/heb/academic-units/advanced-studies-faculty/kidum/career/nip-practitioner-coaching/pages/default.aspx

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך