ילדי כללית בקרית אתא רואים 6-6

איתור מוקדם של פיזול ועין עצלה חשוב גם להצלחת הילדים עם כניסתם למערכת החינוך: במרכז לבריאות הילד של כללית לב הקריה החלה לפעול מחלקת עיניים לילדים
 

ילדי קרית אתא והסביבה זוכים לשירות רפואת עיניים מתקדם ואיכותי לאחר שבמרכז לבריאות הילד של כללית במרפאת לב הקריה – קרית אתא, שעבר לפני מספר חודשים למשכן רווח ומפואר, נפתחה מחלקת עיניים עם צוות של שתי רופאות עיניים ילדים בכירות, המשולבות עם בי"ח כרמל מקבוצת כללית:

ד"ר אלינה מלמוד שאף הוכללה ברשימת הרופאים המצטיינים בארץ של מגזין פורבס וד"ר עלוית וולף שהינה יו"ר החוג לרפואת עיניים של ילדים ופזילה.

כמו  כן, כולל הצוות אחות שעברה הכשרה ייעודית בטיפול עינייים בילדים ובתוך זמן קצר תצטרף גם אורטופטיסטית לטיפול בפיזול בילדים.

 

ד"ר אלינה מלמוד וד"ר עלוית וולף. צילום דוברות כללית

 

במחלקה מטפלים בכל בעיות עיניים בילדים – תיקון ראייה במשקפיים, טיפול בעין עצלה, טיפול שמרוני וניתוחי בפזילה, טיפול בבעיות מיקוד, טיפול בבעיות דרכי דמעות, ציסטות סביב העיניים, גלאוקומה וקטרקט. כמו כן, ניתנת הדרכה לטיפולים לפני ואחרי ניתוח לתיקון פזילה, טיפול בעין עצלה והדרכה להרכבת משקפיים נכונה.

הניתוחים מתבצעים על ידי אותו צוות רפואי בבית חולים כרמל ובחדר ניתוח בקריית בריאות זבולון, ברצף טיפולי.

המחלקה מצויידת במיטב המכשור, כולל מכשור מתקדם להתאמת משקפיים, אבחון הפרעות בראיה ובעיות במבנה העין.

תודות להיותן של הרופאות משולבות בין השירות של כללית בקהילה ובבית חולים, ניתן לתת מענה מהיר ואיכותי בכל מקרה שנדרש טיפול במקרה מורכב יותר.

מגוון התחומים המטופלים במרכז לבריאות הילד לב הקריה של כללית, שבו  מכונסים תחת קורת גג אחת מיטב המומחים ברפואת ילדים, יורחב בחודשים הקרובים ויכלול גם נפרולוגיית ילדים, אף אוזן ילדים והתפתחות הילד.

בהמשך עתידה כללית להוסיף מומחים נוספים.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות