יוזמת מחוז חיפה של כללית תיושם בכל הארץ (וידאו)

צוות אתר ניוז חיפה קריות הגיע לסקר את השקת מוקד הרפואה הדחופה החדש של "כללית" בבית החולים כרמל, שיעבוד בערבים ובסופי השבוע עד שעות הלילה
צוות אתר ניוז חיפה קריות הגיע לסקר את מוקד הרפואה הדחופה החדש של "כללית" שיעבוד בערבים ובסופי השבוע, ויקבל את מטופלי כללית בזמנים שבהם קופות החולים סגורות: היוזמה היא של מחוז חיפה וגליל מערבי בניהולו של רונן נודלמן, וצפויה להיות מיושמת בכל הארץ.

להשקת המוקד הגיעו מנכ"ל כללית פרופ' אהוד דוידסון, רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי, יו"ר הדירקטוריון יוחנן לוקר, ד"ר אבי גולדברג מנהל בית החולים כרמל, ד"ר נג'ואן כיאל מנהל המוקד החדש של כללית בבי"ח כרמל, ומיכאל אלפר, סגן ראש העיר חיפה.

תמונה: ניוז חיפה קריות

תמונה: ניוז חיפה קריות

 

מוקד הרפואה הדחופה מסכם חודש מוצלח של פעילות.

פרופ' אהוד דוידסון. תמונה: ניוז חיפה קריות

פרופ' אהוד דוידסון. תמונה: ניוז חיפה קריות

 

"מוקד זה נולד עקב שיתוף פעולה בין בי"ח כרמל יחד עם מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית, שיוצר ערך מוסף למטופלים שנהנים גם מהידע הרפואי שקיים אצל הצוותים. זה מודל ראשוני שאנחנו כבר רואים את ההצלחה שלו, וחושבים ליישם אותו בכל הארץ", אמר פרופ' אהוד דוידסון.

תמונה: ניוז חיפה קריות

מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי רונן נודלמן. תמונה: ניוז חיפה קריות

 

"המוקד נמצא במתחם של בית חולים שיש בו את כל מעטפת השירותים שיש בהם צורך. המחוז ממשיך לצמוח ולהתפתח בשנתיים האחרונות. בגרנד קניון נפתח מתחם גדול וחדש שבנוי ממכונים, רפואת משפחה וילדים, רפואה יועצת, מכון פיזיותרפיה גדול ולצידו מכון שיקום הכולל תתי התמחויות, והמתחם הזה מאוד גדול ופתוח לרווחת התושבים", אמר מנהל המחוז רונן נודלמן.

 

תמונה: ניוז חיפה קריות

יו"ר הדירקטוריון יוחנן לוקר. תמונה: ניוז חיפה קריות

 

"אנחנו נמצאים במקום תקדימי. נפתח מוקד לילה בתוך בית חולים, שבא לתת מענה למטופלים בתוך תשתית של בית חולים, כך שהמטופל מקבל את כל שהוא צריך כאן", אמר יו"ר הדירקטוריון יוחנן לוקר.

הסרטון המלא:

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות