עם הפנים לעתיד: קורס פסיכומטרי ב-500 שקלים בלבד לתושבי קריית ביאליק

ראש העיר, אלי דוקורסקי: "במקרים רבים טיב ההשכלה קובע את כושר ההשתכרות בעתיד, את גיוון אפשרויות הפרנסה וקריירה. בכוונתנו לתת הזדמנות שווה לכל בני ובנות העיר בכדי לפתוח בפניהם את שערי האקדמיה"

 

עיריית קריית ביאליק תצא בימים הקרובים בפרסום נרחב של מיזם חברתי המציע קורס הכנה לפסיכומטרי לתושבי העיר במחיר סמלי של 500 ₪.

בימינו תעודת בגרות שפעם היתה תנאי סף לקבלה למקום העבודה כבר אינה מספקת. רף הדרישות במקומות העבודה הרבים עלה ומצריך תואר ראשון לפחות. בכדי להתקבל ללימודים הגבוהים נדרשים המועמדים לעמוד מבחן פסיכומטרי, מבחן ייחודי שבודק את הכישורים והמיומנויות הלימודיות של המועמד.

בכדי להצליח בבחינת הכניסה יש להתכונן היטב ולתרגל את סגנון השאלות והזמן הקצר שהוקצב לכל חלק. קורסי הכנה לפסיכומטרי שהתפתחו בעשרים השנים האחרונות באים לעזור לנבדקים לעבור את המבחן בהצלחה, אך עלותם של הקורסים גבוה למדי ואף מגיעה לכ – 8000 ₪.

בכדי לאפשר שוויון הזדמנויות ולתת הזדמנות להשתתף בקורס ההכנה גם לאלו שידם אינה משגת, החליטה עיריית קריית ביאליק לקיים קורסי פסיכומטרי בעלות סמלית בלבד למשתתפים ולסבסד את עלותו האמיתית של הקורס.

 

רק לתושבי קריית ביאליק

 

ראש העיר, אלי דוקורסקי:

"במקרים רבים טיב ההשכלה קובע את כושר השתכרות בעתיד, את גיוון אפשרויות הפרנסה וקריירה.

בכוונתנו לתת הזדמנות שווה לכל בני ובנות העיר ולאפשר להם קורס הכנה לפסיכומטרי במחיר סמלי בכדי לפתוח בפניהם את שערי האקדמיה.

אני מודה לחבר מועצת העיר, יעקב בוחבוט, שהציע את המיזם שאנו כעת מוציאים אל הפועל".

 

ראש העיר קריית ביאליק, אלי דוקורסקי. צילום: דוברות עיריית קריית ביאליק

 

לצורך הפעלת המיזם חברו עיריית קריית ביאליק  ומפעל הפיס יחדיו.

הקורס הקרוב יפתח ב 23 לספטמבר וישתתפו בו 30 תלמידים. עקב מגבלות הקורונה הקורס יועבר בזום בשידור ישיר, כאשר התלמידים צופים במורה הנמצא מול הלוח כאילו היו נמצאים מולו בכיתה האמתית.  משתתפי הקורס יוכלו לצפות גם בשיעורים מוקלטים במידה ויעדרו מהשיעור או ירצו לחזור על ההסבר.

במהלך הקורס יתקיימו 5 מבחני סימולציה ו- 3 שבועות של מרתון לחיזוק ותרגול החומר הנלמד לקראת מועד מבחן הפסיכומטרי. בנוסף לכך תעמוד לרשות המשתתפים אפליקציה לתרגול עצמי. הקורס יימשך כ- 3 חודשים עד מועד המבחן הפסיכומטרי הקרוב שיתקיים בדצמבר.

 

 

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • ברוח החזרה לשיגרה - האם אתם רוכשים באינטרנט באותה התדירות שהייתם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק