הורוסקופ: הצעות לשנה החדשה

מי צריך להתעקש על עקרונותיו, מי צריך לעשות חשבון נפש, למי מומלץ להתחיל מחדש ומי עומד לקראת שינוי… ליאור מרדכי בטור מיוחד לימי סליחות ותחילת השנה העברית הבאה עלינו לטובה.

לקראת השנה החדשה

אני מציע לבקש מעומק הלב ובכוונה אמיתית- סליחה מעצמנו, מחילה על הביקורת העצמית, על פגיעה בעצמנו ועל המחשבה שפספסנו דברים בחיים. אני מזמין אתכם להחזיק 5 מטבעות של 1 שקל ביד ימין ולומר את שמכם, שם אמכם ושם משפחתכם ולבקש שהכסף יספוג את כל הדינים, החובות והמחסומים ושתרומתו תפדה את כל אותם קשיים. הפכו את התהליך לחשוב ועוצמתי, חברו אותו לכוונה יוצרת מציאות וזמנו לחייכם את כל שתבקשו. ימים אלו מופלאים לניקוי משקעי השנה החולפת והזמנת ברכות ואנרגיות מבורכות לחיינו ולחיי יקירינו. חשוב גם לזכור את הבית או מקום עבודתנו, אני ממליץ לזרוק חפצים שסיימו תפקידם בחיינו, או להעבירם לנזקקים.

 

אני מציע לבקש מעומק הלב ובכוונה אמיתית- סליחה מעצמנו. צילום: יוטיוב

אני מציע לבקש מעומק הלב ובכוונה אמיתית- סליחה מעצמנו. צילום: יוטיוב

 

טלה

אם תכננתם לעשות משהו בחודש- חודשיים האחרונים וטרם הספקתם– זה הזמן. היצירתיות שלכם בשיאה, חשיבתכם יצירתית ביותר והמצב האנרגטי מצוין. אל תבנו תכניות גדולות מידי ואל תבזבזו את כוחכם על הוכחת האמת. בריאותכם במיטבה. מומלץ לעסוק בפעילות ספורטיבית. ימים חיוביים במיוחד השבוע עבורכם – 9 ו-10.9… ימים פחות טובים– 7 ו- 8.9, שאר ימות השבוע ניטרליים עבורכם.

שור

הגיע זמן לאסוף את פירות מאמציכם בתחומים השונים. כל מה שיתרחש עכשיו הינו תוצאה ישירה של מעשיכם בעבר הלא-רחוק. נסו להסתכל על הדברים ביתר קלות, זה יעזור לכם מאוד. השתדלו להסתכל על הדברים בזווית חדשה ולא להסתכסך, במיוחד עם קרובי משפחה. שמרו על בריאותכם והקדישו זמן לתחביבים. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 7 ו-8.9, שאר ימות השבוע ניטרליים.

תאומים

זמן טוב לסלוח ולמחול, זו המלצה טובה לכולם אך עבורכם כעת היא חשובה במיוחד. היו סבלניים. היחס שתעניקו להם יגיע אליכם בחזרה. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 9 ו-10.9, יום פחות טוב 7.9, שאר ימות השבוע ניטרליים.

סרטן

זמן להשקיע במשפחה ולהיות כמה שיותר בחיקה, השתדלו לשלוט ברגשותיכם והימנעו מהסכסוכים. שמרו על הבריאות. זמן מעולה לכל הקשור ללמידה. זמן פחות טוב לנסיעות ארוכות. ימים טובים במיוחד עבורכם השבוע – 8 ו-9.9, יום פחות טוב – 7.9, שאר ימות השבוע ניטרליים.

אריה

אל תיבנו תכניות ארוכות טווח במיוחד. שמחו עם מה שהחיים מזמנים לכם. אל תבזבזו את כספכם. אם תנהלו את התקציב בחכמה, מצבכם הכלכלי יהיה תקין. השתדלו להימנע מוויכוחים, במיוחד עם אנשים קרובים– בכך תמנעו מעצמכם צרות בעתיד. ימים חיוביים עבורכם השבוע – 9 ו-10.9, יום פחות טוב – 7.9. שאר ימות השבוע ניטראליים.

בתולה

אתם עומדים לקראת שינויים. שינויים אלו יכולים להיות בתחומי חיים שונים. רבים מכם יחלו לעסוק בדברים שלא חלמו שיעסקו בהם. שמרו על כספכם. שמרו על תזונה נכונה. חשבו לפני שאתם אומרים משהו. אין זה הזמן להסתכסך עם אף אחד. יום חיובי עבורכם השבוע – 8.9, ימים פחות טובים– 9 ו-10.9, ושאר ימות השבוע ניטראליים.

מאזניים

אתם נמצאים בתקופה מעייפת. דברים רבים שאינם פתורים. זה הזמן לעבוד על מידות, הרגלים רעים ועל פחדים. נצלו את ההזדמנות ותצליחו. הרווח יהיה מעל למשוער, ימים טובים עבורכם השבוע – 9 ו-10.9, יום פחות טוב – 7.9, שאר ימי השבוע ניטראליים.

עקרב

אתם נמצאים בתקופה מאד טובה מבחינה תקשורתית. האינטואיציה שלכם בשיאה. ניצבת בפניכם ההזדמנות להרחיב את מעגל מכריכם וליצור קשרים עסקיים. היעזרו בידידים למימוש תכניותיכם, אני מזמין אתכם לחשוב על תכניות חדשות ולהצליח. עתה הוא זמן טוב לעסקי נדל"ן, קבלת החלטות הקשורות לעבודה/ מקצוע/ קריירה, קניות והתחלות חדשות. יום חיובי עבורכם השבוע – 8.9, יום שלילי – 10.9, ושאר ימים – ניטראליים.

קשת

זהו הזמן לעשיית חשבון נפש, זמן לנתח את סיבות אי- הצלחתכם בתחומים שונים בזמן אחרון ולהסיק מסקנות. רבים מכם יקבלו החלטות חשובות, יצליחו להתגבר על הקשיים בתחומים חשובים בחייכם ו/ או ישנו את דעתם בנושאים מסוימים. ימים חיוביים עבורכם השבוע – 9 ו-10.9, יום פחות טוב – 8.9, שאר ימות השבוע ניטראליים.

לקראת השנה החדשה. ליאור מרדכי. אלבום פרטי

לקראת השנה החדשה. ליאור מרדכי. אלבום פרטי

גדי

זה הזמן להתמיד ולהתעקש על עקרונותיכם. סמכו על עצמכם בלבד. השתדלו להימנע מהתנהגות גסה, שלטו ברגשותיכם והימנעו בכל דרך אפשרית מסכסוכים– אלה עלולים לסבך אתכם ובגדול, לטווח הקצר והארוך גם יחד. חסרות לכם צרות? יום חיובי עבורכם השבוע – 7.9, ימים שליליים – 10 ו-11.9, שאר ימות השבוע – ניטראליים.

דלי

השבוע מומלץ להשקיע בשגרה היומיומית. זמן טוב לעשיית חשבון נפש וניתוח שגיאות העבר מכל תחומי החיים. אין זה הזמן לבנות תכניות. כרגע עסקו רק בהתפייסות עם הסביבה. שימו לב לפרטים הקטנים– דווקא הם ישפיעו על עתידכם. ימים חיוביים עבורכם השבוע – 9 ו-10.9,  ימים פחות טובים – 7 ו-8-.9, שאר ימות השבוע  ניטראליים עבורכם.

דגים

שיקול דעת וכובד ראש יובילו אתכם להצלחה בעשייתכם. אין לחשוש מבעיות– בחלוף הזמן ימצא הפתרון. עתה הוא זמן טוב לסיים את שהתחלתם קודם וזמן טוב להשקיע בבית, במשפחה ובהכנות ליום כיפור. ימים טובים עבורכם השבוע– 7 ו-8.9 ימים פחות טובים – 9 ו-10.9, שאר ימות השבוע ניטראליים עבורכם.

 

מרכז ליאור מרדכי-

טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465

אתר הבית- http://www.liorm.co.il/

פייסבוק- https://www.facebook.com/lior.mdi?ref=tn_tnmn
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין