נשיאה חדשה למועדון רוטרי כרמל

נטע נוסן מרום, תושבת חיפה, היא הנשיאה הנכנסת של המועדון והיא מחליפה את הנשיאה יהודית זוסמנוביץ ז"ל שנפטרה לפני כחודש ממחלת הסרטן

 

מועדון רוטרי כרמל קיים השבוע טקס חילופי נשיא, בתום טיול עששיות ביער עופר בכרמל, בו צעדו 50 חברי המועדון עם עששיות בחיק הטבע של יערות הכרמל.

נטע נוסן מרום, תושבת חיפה, היא הנשיאה הנכנסת של המועדון והיא מחליפה את הנשיאה יהודית זוסמנוביץ ז"ל שנפטרה  לפני כחודש ימים, לאחר מאבק ממושך במחלת הסרטן.

מרום, הנשיאה הנכנסת, סוגרת מעגל כאשר אביה ז"ל היה מראשוני מייסדי המועדון.

את טקס הענקת סיכת נשיאת המועדון העניק למרום עו"ד אברי רב הון, נשיא מלווה של המועדון. גם מזכיר המועדון הנכנס אברהם שרון קיבל סיכה במהלך הטקס.

 

הכתרת הנשיאה בטקס עששיות. צילום: רוטרי כרמל

 

מרום, תושבת חיפה ציינה: "בשנת הנשיאות הקרובה המוטו של מועדון כרמל: רעות, סובלנות, נתינה ויצירת הזדמנויות. אני מאמינה בעשייה וקירוב לבבות, מטרות מועדון כרמל להמשיך לסייע לנפגעי הקורונה הכלכלית, חלוקת מצרכי מזון על בסיס שבועי בשכונות  בחיפה, בהן נווה פז, רכישת מחשבים לילדים לצורך למידה מרחוק ויצירת  קו חם ליצירת קשר טלפוני עם קשישים בודדים. רק השבוע  פתחנו  קבוצת רובוטיקה במתנ"ס נווה יוסף  ונמשיך בפרויקטים חינוכיים בבתי ספר וליווי הענקת מלגות באקדמיה".

בין חברי מועדון רוטרי כרמל נמנים  אנשי הקהילה העסקית, ציבורית, משפטית, שממשיכים כולם לתרום בפעילות קהילתית מגוונת ברחבי העיר חיפה.

תנועת רוטרי בינלאומי היא ארגון עולמי של אנשי קהילה עסקית ובעלי מקצועות חופשיים המאוגדים ללא הבדל  דת, לאום, גזע ומין  במועדונים ברחבי העולם ומקיימים פעילות התנדבותית מגוונת.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...