נוסעים לסרט

מיזם קולנוע דרייב-אין של האקדמית גליל מערבי מאפשר שגרה סטודנטיאלית לצד הקפדה על הוראות הבריאות, "אנו שואפים לייצר אירועים נוספים למען רווחתם של הסטודנטים והסטודנטיות שלנו".
מאז ראשית תקופת הקורונה העולם כולו בוחן את השאלה כיצד ניתן לחזור לשגרה תוך הקפדה על בריאות הציבור. באקדמית גליל מערבי עלה לאחרונה מיזם חדש המאפשר לסטודנטים להיפגש לצפייה משותפת בסרטים בקמפוס האקדמית מתוך רכביהם, והשבוע חנכו את המתחם בהקרנה ראשונה של הסרט "The Boss". להקרנת הבכורה הגיעו עשרות רכבים, שעברו בדיקת חום בכניסה וקיבלו שתייה קרה וחטיפים בכניסה למתחם מהצוות במקום.

באדיבות האקדמית גליל מערבי

"במסגרת חשיבה משותפת על הדרכים בהן ניתן לייצר חוויות חברתיות על רקע תקופת הלימודים בקורונה עלה הרעיון להקים את מתחם הדרייב-אין", מספר נועם ניר יו"ר אגודת הסטודנטים באקדמית גליל מערבי. "יש רצון לייצר שגרת חיים סטודנטיאליים ככל שניתן, לצד החובה לעמוד בתנאי תו סגול עדכני של משרד הבריאות. אירוע הדרייב-אין כפי שהתבצע היה אתגר מכובד, הצלחנו להפיק אירוע מרשים תוך הקפדה מלאה על צווי הבריאות. אנו שואפים לייצר אירועים נוספים למען רווחתם של הסטודנטים".

בתמונה  משמאל לימין: מר נעם ניר יור אגודת הסטודנטים, גב רונית מור דיקנית הסטודנטים, גב מירית דנה רכזת סיוע לימודי. צילום שמעון איפרגן

הגב' רונית מור, דיקנית הסטודנטים באקדמית גליל מערבי: "אנו מתגעגעים לקמפוס תוסס, עמוס סטודנטים וסטודנטיות ומקווים לחזרה מהירה לשגרת החיים באקדמיה. בהתאם לאתגרי התקופה, כללי הזהירות והמגבלות תובעים מאיתנו יצירתיות מתמדת, בגל הראשון  הסטודנטים השתתפו בסדרת הרצאות העשרה מקוונות בתחומים שונים ומגוונים עם השתתפות ערה ופעילה. הסמסטר הזה החלטנו ליזום משהו ייחודי. מתחם הקולנוע דרייב-אין, מיזם משותף של הנהלת האקדמית גליל מערבי ואגודת הסטודנטים, הוא ההזדמנות שלנו לפגוש את הסטודנטים בקמפוס בהתאם לנהלים ועם הרבה מצב רוח. בכוונתנו להמשיך ולהפעיל את המתחם לרווחת הסטודנטים בתקווה לימים בהם נוכל להתאסף כבראשונה".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך