קמפיין מקורי: התושבים נקראים להשפיע על מפת העסקים העירונית

בימים אלו נערך בעיר סקר שיתוף תושבים בנוגע לעסקים הרצויים עבורם קרוב לבית. ראש העיר, אלי דוקורסקי: "הקמפיין הוא חלק מפעילות ועדת העסקים העירונית, הפועלת לפיתוח הכלכלה המקומית ולשיפור השירותים"

 

קריית ביאליק נמצאת בתנופת צמיחה המביאה עמה גידול באוכלוסייה. שכונות חדשות מוקמות, תושבים חדשים נכנסים לעיר וכך נוצר הצורך בהוספת מקומות עבודה ובאספקה של צרכי היומיום של התושבים.

עיריית קרית ביאליק נערכת לספק את השירותים בכל תחומי החיים ובין השאר בכוונתה לשדרג את המרכזים המסחריים הקיימים ולהקים חדשים.

בכדי להיערך למתן שירותים לפי צרכי התושבים, יוצאת עיריית קריית ביאליק בקמפיין שיתוף ציבור בנוגע לעסקים הרצויים לתושבים קרוב לביתם.

מטרת הקמפיין לסייע לבנות את מפת העסקים העירונית.

המפה תאפשר לתושבים לקבל מידע מקיף בנוגע לעסקים ושירותים הנמצאים בקרבת ביתם מחד ותיתן מענה ליזמים המעוניינים להקים עסקים חדשים בעיר, כדי לבחור את המיקום הנכון לעסק מאידך.

המפה תתרום להתפתחות הכלכלה המקומית ותסייע בצריכת השירותים.

 

ישיבת ועדת עסקים בקריית ביאליק. צילום: דוברות עיריית קריית ביאליק

 

בימים הקרובים יעלה לאוויר הסקר הדיגיטלי החדשני "בקרוב אצלנו בקרית ביאליק", אשר יבחן את רצונות התושבים בנוגע לסוג העסקים שהם מעוניינים לקבל בקרבת מגוריהם.

תושבי העיר מוזמנים לציין אילו סוגי עסקים הם מעוניינים שיפעלו במרכזים המסחריים שבהם הם מבצעים את הקניות ואילו נותני שרות חסרים להם בקרב מקום מגוריהם. כך – הסקר יסייע לעירייה ללמוד על רצונותיהם של התושבים בנוגע לתמהיל העסקים בעיר.

המידע שייאסף, ינותח ויוצג כמפת ביקושים, שתשמש את ועדת העסקים העירונית כאמצעי להצגת הביקושים המקומיים בפני יזמים, בעלי נכסים ובעלי עניין נוספים.

בעלי העסקים שעסקיהם כבר פועלים בקריית ביאליק יוכלו להיעזר במידע כבסיס לפיתוח העסקים שלהם.

ראש העיר אלי דוקורסקי:

"עסקים בקריית ביאליק הם מנוע צמיחה והבטחת חוסנה הכלכלי של העיר. הפרויקט "בקרוב אצלנו" הוא חלק מפעילות ועדת העסקים העירונית, הפועלת לפיתוח הכלכלה המקומית ולשיפור השירותים לתושבים ולבעלי העסקים בקריית ביאליק.

שביעות רצונם של התושבים מהנוחות של הקנייה קרוב לבית, מהזמינות של מוצרים ושירותים ללא צורך בנסיעות ארוכות הינה מרכיב משמעותי בקביעת איכות החיים".

 

"העסקים בעיר הם מנוע צמיחה והבטחת חוסנה הכלכלי של העיר". ראש העיר, אלי דוקורסקי. צילום: דוברות עיריית קריית ביאליק 

 

עוד אמר ראש העיר:

אני מאמין כי קהילה מקומית המשלבת עסקים ותושבים היא בסיס לקהילה איכותית ומחוברת.

אני מזמין את התושבים להשתתף בסקר שיפורסם בימים הקרובים ולהשפיע על מפת העסיקם העירונית".

 

קוביה

 

בתמונה: ישיבת ועדת עסקים עירוניתמשאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • ברוח החזרה לשיגרה - האם אתם רוכשים באינטרנט באותה התדירות שהייתם?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בקרית ביאליק