בקריית מוצקין מצטיינים בחינוך

שלושה מוסדות חינוך בעיר זכו בימים אלה בהצטיינות מטעם משרד החינוך וקטפו אותות הצטיינות ופרסים. ראש עיר, חיים צורי: "החינוך תמיד היה בראש מעיניינו"

 

משהו טוב קורה במערכת החינוך בקריית מוצקין. בשנים האחרונות צומחת ומתפתחת מערכת החינוך בעיר בקצב מסחרר. בשל היותה של קריית מוצקין אחת הערים הנחשבות ביותר למגורים, ורבים רואים בה כבית, כך גם צומחת ומתפתחת לה מערכת החינוך.

כאמור בתי ספר רבים לא מפסיקים להצטיין ולקטוף פרסים ואותות הצטיינות. זה הד.נ.א של קריית מוצקין.

גם בשבועות האחרונים ההישגים לא איחרו להגיע.

אולפנת סגולה מצטיין ארצי מטעם משרד החינוך, בית ספר "עתיד" זכה בתגמול דיפרנציאלי וכבי"ס מצטיין ואורט מוצקין זכה בתכנית התגמול הדיפרנציאלית בהישגים הגבוהים ביותר בקידום התלמידים בתחום הלימודי, הערכי והחברתי.

ראש העיר, חיים צורי, אמר הבוקר:

"שתדע כל אם מוצקינאית שילדיה מופקדים בידי צוותים חינוכיים שפועלים במקצועיות ושליחות. אני גאה ומודה לכל בתי הספר, כולם מצטיינים עבורנו והנחישות והחתירה למצויינות הם ערך מוסף. נמשיך לעבוד קשה ולספק לתלמידים שלנו את הכלים הטובים ביותר על מנת להצליח".

ראש עיריית קריית מוצקין, חיים צורי. צילום: עיריית קריית מוצקין

"החינוך תמיד היה בראש מעייננו". ראש עיריית קריית מוצקין, חיים צורי. צילום: עיריית קריית מוצקין

 

אורט מוצקין קטף שבחים רבים עת קיבל מכתב ממשרד החינוך ובו נכתב:

"זו השנה השמינית בה עובדי ההוראה בחטיבה העליונה זוכים למענקים בגין הישגי בית הספר. זכייה זו הינה אות הערכה למנהיגות והעשייה החינוכית של בית הספר שנמצא כי הוא מדורג בין בתי הספר עם ההישגים הגבוהים ביותר בקידום תלמידים בתחום הלימודי, הערכי והחברתי".

על המכתב חתומה מנהת אגף חינוך על יסודי במשרד החינוך, הגב' דסי בארי, שאף ציינה כי "גם בעת הזסו במשבר הקורונה והמציאות המשתנה והמתאגרת הוכחתם שחינוך יודע להיות מה שהוא מחנך אליו, גמיש, נותן מענה, רואה את האדם, מוקיר את הלמידה ומתאים עצמו למציאות".

מנכ"לית קריית החינוך אורט מוצקין, הגב' שרה פינטו התרגשה: "זה תוצר של צוות נפלא שעושה עבודתו נאמנה מתוך שליחות והזדהות במטרה".

ראש העיר, חיים צורי קיבל מכתב מרגש גם מבני עקיבא, בו התבשר כי אולפנת סגולה נבחרה על ידי משרד החינוך כמוסד מצטיין ארצי לשנה"ל תשע"ט.

מנכ"ל בני עקיבא, אלחנן גלט וראש מנהל החינוך בתנועה , הרב יונה גודמן כתבו לצורי כי לקריית מוצקין זו גאווה עצומה:

"אין ספק כי הצלחה זו המביאה כבוד גדול לעיר ולתושביה, הוא פועל יוצא של מאמצי הרשת יד ביד עם אנשי החינוך של העיר ויד ביד עם הפיקוח. אך בראש ובראשונה זוהי הצלחה של הצוות החינוכי ושל התלמידים עצמם, שבעמל קשה הגיעו להישגים מכובדים שאף המדינה מכירה בהם"

גלט וגודמן כתבו עוד כי הם שמחים על שיתוף הפעולה עם הרשות המקומית. "בכוחות משותפים נמשיך לעמול למען המשך הצעת תלמידינו ומוסדותינו מעלה מעלה לטובת העיר ומדינת ישראל כולה", חתמו כאמור את המכתב.

מכתב הצטיינות נוסף הגיע למנהל בית הספר עתיד עם העתק כאמור לראש העיר, חיים צורי.

המנכ"לים המשותפים של בית ספר עתיד בירכו את בית הספר על זכייתו בתגמול הדיפרנציאלי לשנת הלימודים תש"פ והכשרתו כבית ספר מצטיין לשנה זו:

"התגמול והעבודה הקשה של הצוות הם שליחות", הצלחתם להוביל שינוי בזה זו לעומת שנים קודמות, כל הכבוד, גאים בכם".

מנכל אגף החינוך, אייל אורן:

"אגף החינוך באמצעות בתי הספר והצוותים החינוכיים נותנים לבתי הספר את כל הכלים על מנת להצליח. וכשיש צוותים כל כך איכותיים שפועלים ללא לאות, תוך השקעה רבה, נתינה ומקצועיות אז כאמור יש הישגים יפים".

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית מוצקין