שר התרבות חילי טרופר ביקר במוזיאוני חיפה

במהלך ביקורו לפני זמן קצר בחיפה, נפגש השר טרופר עם אנשי הנהלת מוזיאוני חיפה והתרשם מהאופן בו מצליחה ההנהלה לקיים אירועי תרבות גם בתקופת הקורונה

 

שר התרבות, חילי טרופר, הגיע לפני זמן קצר לביקור מקצועי בחיפה.

במהלך ביקורו סייר השר טרופר במוזיאון העיר לאמנות שברח' שבתאי לוי, בו נפגש עם יו"ר דירקטוריון מוזיאוני חיפה, חברת המועצה, נעמה לזימי וכן עם מנכ"ל המוזיאונים, יותם יקיר.

 

ביקור שר התרבות במוזיאוני חיפה. השר נפגש עם מנכ"ל המוזאונים יותם יקיר ועם היו"ר נעמה לזימי. צילום: ראובן כהן דוברות עיריית חיפה

 

בפגישתם הציגו לזימי ויקיר בפני השר טרופר נתונים המצביעים על עלייה חדה בכמות המבקרים שנרשמה בכלל המוזיאונים בחיפה בתקופה האחרונה, תוך עמידתם במגבלות "התו הסגול" שקבע משרד הבריאות.

 

השר עם מנכל מוזיאוני חיפה יותם יקיר ועם היו"ר נעמה לזימי. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

 

בהמשך סיירו השלושה בתערוכה החדשה המוצגת בימים אלה במוזיאון חיפה לאמנות, אליה הגיעו כבר ביומה הראשון, ביום שבת האחרון, כ-900 מבקרים – כמות שלא נראתה במוזיאון מזה זמן רב.

 

יו"ר מוזיאוני חיפה וחברת מועצת העיר, נעמה לזימי: 

"אני מודה לשר טרופר על הגעתו לחיפה ומעריכה את המחוייבות, אותה חש השר, לסיוע בקידום פעילות תרבות גם בתקופה זו. אין לי ספק שנמשיך את הקשר ואת שיתופי הפעולה בינינו גם בעתיד".

מנכ"ל מוזיאוני חיפה, יותם יקיר, הודה אף הוא לשר טרופר על ביקורו וציין: 

"אנו שמחים להתחיל להרגיש שבתוך כל האפילה, אליה נקלענו, ניתן להתחיל לראות גם קצת את האור".

 

השר במהלך הביקור במוזיאוני חיפה לפני זמן קצר. צילום: ראובן כהן, דוברות עיריית חיפה

 

 

בסיום ביקורו הודה השר טרופר למארחיו ואמר:

"אני שמח לבקר בחיפה ולראות שגם בתקופה הזו מוצאים בחיפה את הדרך לקיים אירועי תרבות ואף מעלים תערוכה, ראשונה בארץ, שנוגעת בכאבים שהקורונה הביאה לנו". לסיום, הוסיף השר, כי הוא מבטיח להגיע לביקור נוסף בקרוב.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי