ויהי אור

לקראת השנה החדשה, מותג האופנה והעיצוב "אברכדברא" משיק קולקציית מסכות קורונה מעוצבות וחגיגיות לפנים המשלבות פסוקים מהמקורות ומשפטים עם מסרים חיובים לתחילת שנה מוצלחת

מותג האופנה והעיצוב "אברכדברא" משיק לקראת השנה החדשה, קולקציית מסכות קורונה מעוצבת לפנים.
הקולקציה הייחודית משלבת פסוקים מהמקורות ומשפטים עם מסרים חיוביים לתחילת שנה חדשה מוצלחת.

קולקציית המסכות מיוצרות מבד כותנה  טבעי, בד דו שכבתי  זאת כדי שימוש חוזר עם פטנט ייחודי שמאפשר לכוון את המסכה לגודל הפנים.

הקולקציה כולה מיוצרות בישראל – ייצור כחול לבן, ההשראה לעיצובה מגיעה מתוך אמונתה של ורד גליקסמן מייסדת ובעלת מותג "אברכדברא" לפי השקפת עולמה האישית ונקודת מבטה שלמילים ולמשפטים חיוביים יש תדרים מעצימים ושמשפיעים לטובה עלינו ועל המציאות שבה אנו חיים ואותה אנו יוצרים דרך המחשבה הצליל האות והדיבור.

קולקציית מסכות קורונה מעוצבת לפנים צילום יחצ

קולקציית המסכות מגיעה עם משפטים, מנטרות ומילים חיוביות כי ברגע שהעין קוראת את הכתוב המוח מתרגם את המילים למציאות  וככל שכמה שיותר אנשים יקראו את המשפטים יהדהדו אותם בתוכם כך בכוח העצום שיש לאותיות ניתן לנו הכוח והיכולת לשנות לברכה את המצב.

דוגמאות למשפטים על המסכות: "הכל מתהפך לברכה", "ויהי אור", "יש לי אין סוף אהבה" ושילוב של מילים טובות כמו: אהבה, שמחה, ברכה, מזל, אושר, הצלחה. ועוד.

לדברי ורד גליקסמן מייסדת ובעלת המותג: כל מקום או דבר שאנחנו נמצאים בו מראה בזמן נתון איפה המחשבה שלי נמצאת " האדם נמצא במקום שהמחשבה שלו נמצאת"( הבעל שם טוב). אנחנו אלו שבוראים את המציאות שלנו דרך המחשבה הצליל והדיבור – "אברא כדברא." ולכן יש בכוחנו להפוך את המחשבה דרך הדיבור לטובה יותר ואז "הכל מתהפך לברכה."

ניתן לרכוש את המסכות  במגוון רחב של עיצובים ודגמים, ללקוח  ישנה אפשרות לבחור את צבע הבד לפי המלאי הקיים ולהרכיב את המילים והמשפטים שמתאימים רק לו. על המסכה.
המסכות מיועדות לכולם החל מגיל 3 ועד 120.
ניתן להזמין את המוצרים בכל הגדלים והעיצובים גם בצורת מפות או צעיפים.

קולקציית מסכות קורונה מעוצבת לפנים צילום יחצ

מחיר מסיכת קורונה: 60 ₪
המחיר אינו כולל דמי משלוח
המייל veredglk@gmail.com.
כתובת החנות באטסי: https://www.etsy.com/il-en/shop/ABRACADABRAfashion?ref=seller-platform-mcnav
באינסטגרם Abracadabra_fashion_jewlry @
בפייסבוק #Abracadabra_fashion_jewelrey

אודות אבראכדברא:
אבראכדברא נולד לפני 4  שנים על ידי ורד גליקסמן מתוך ההבנה העמוקה ביכולתו ובכוחו של כל אדם לשפר את מציאות חייו, ההבנה הזו מבוססת על ניסיון רב שנים שצברה בטיפול בעזרת דמיון מודרך, חשיבה חיובית , קואוצינג וקבלה.
לאורך השנים נוכחה ורד גליקסמן בכוח הרב הטמון בחשיבה, במילה ובמשפט.
היא למדה את הכוח הרב במנטרות המאפשרות לכל אחד מאתנו להגדיר מטרות ולהגשים אותם.
לפי השקפתה עולמה של גליקסמן, אנו אחראים הבלעדיים למציאות חיינו והמקום בו אנחנו נמצאים ברגע זה ממש, הנו תוצאה ישירה של כל מחשבה אות או מילה שבחרנו.
היכולת להשיג מטרות אלו נמצאת בהישג יד ולכולנו הזכות לבחור והיכולת לשנות וליצור מציאות טובה יותר באמצעות: מחשבות, צלילים, אותיות ומילים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות