נורית קסוביץ: בניית נוכחות המותג מ-א' ועד ת'

משרד יחסי הציבור והתקשורת השיווקית, nk marketing, המנוהל על ידי נורית קסוביץ, משיק בימים אלו את פעילותו בחיפה והצפון ומביא בשורה חדשה לעסקים באיזור

 

"בשנים האחרונות אני עוקבת אחרי עסקים ומותגים באיזור חיפה והצפון, ומתרשמת ממה שיש לעיר הזו להציע, הן מבחינת לייפסטייל, מקומות בילוי ותיירות, בתי מלון וקניות.

שמחתי להיחשף מקרוב ולהכיר מותגים מקומיים בנוסף לחברות תעשייה ותיקות", כך אמרה ל"ניוז חיפה קריות נט" נורית קסוביץ, מייסדת NK MAREKTING. 

 

"לחשוב מהר במציאות משתנה" המוטו של קסוביץ 

נורית קסוביץ, בעבר מנהלת השיווק של חברת דניאלה להבי, ומנהלת הכנסים הבינ"ל של חברת אלמה לייזרס, הקימה לפני כ- 3 שנים, משרד בוטיק המתמחה בתקשורת שיווקית חווייתית. כזו המשלבת ערוצי שיווק שונים, פיזיים ודיגיטליים.

מביאה לאזור ניחוח חו"ל ברמה גבוה ובעלויות מקומיות ולא יקרות. קסוביץ בעוד אירוע שהפיקה  צילום: 

בימי הקורונה, השילוב הזה הפך למשמעותי עוד יותר. המשרד, שמתמחה במיתוג, הפקות תוכן והפקות כנסים ותערוכות בינלאומיות, פיתח סידרה של מיפגשי צוות דיגיטליים, סביב קונספט מסויים, כל פעם קונספט אחר, עם מארזים מפנקים שמגיעים הביתה ברוח הקונספט, הפעלה אינטראקטיבית ועוד המטרה היא – יצירת קירבה ונוכחות אמיתית, הפיכת הדיגיטלי לפרונטלי ואישי, ומותאם ל- DNA והערכים של כל חברה.

המשרד מציע מגוון של פעילויות ושירותים שיווקיים תחת מטרייה אחת צילום: שי בראל

 

המשרד מציע מגוון של פעילויות ושירותים שיווקיים תחת מטרייה אחת. מבנייה של תוכנית שיווק שנתית בהתייחס לתקציב, ניהול דפי פייסבוק ואינסטגרם עיסקיים, סטוריטלינג, ייעוץ שיווקי, מיתוג, יחסי ציבור הפקת מגזינים והפקת נוכחות של חברות ומותגים בכנסים, תערוכות ואירועים עיסקיים, תוך בניית נוכחות המותג מ-א' ועד ת'.

נורית, חתומה על פרוייקטים בינלאומיים כגון – הפקות נוכחות המותג של חברות קורפורייט כמו המלט (מאיזור התעשיה ציפורית), מדטרוניק, פיליפס ועוד בתערוכות ואירועים בפרנקפורט, סן פרנסיסקו, מונטה קארלו, פריז ותל אביב, אמרה לנו ש"אני מאד אוהבת את מה שאני עושה ולא חוששת "ללכלך את הידיים" – זה משהו שדגלתי בו גם כשהייתי שכירה. תחושת הסיפוק שיש לי כשפרוייקטים מגיעים לשיא, כשלקוחות מגיעים ליעדים שלהם, כשמותג נולד – היא זו שמניעה אותי לעשות את מה שאני עושה. האתגר הגדול הוא בעצם גם החוזקה שלי – לחשוב מהר במציאות משתנה" שמחה להכיר ולעבוד עם מותגים נוספים מאיזור הצפון, חיפה והקריות.

בין לקוחותיה של קסוביץ מותגי עיצוב ולייפסטייל, חברות תעשיתיות ועוד צילום : שי בראל

 

משרדה של נורית מביא לאיזור ניחוח חו"ל ברמה גבוה ובעלויות מקומיות ולא יקרות נורית מביאה ידע רב וניסיון ברמות הגבוהות ביותר לטובת העסקים והחברות באיזור.

בין לקוחותיה של קסוביץ מותגי עיצוב ולייפסטייל, חברות תעשיתיות ועוד.

www.nk-marketing.co.il

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...