מי כרמל במהלך היסטורי

מי כרמל השקיעה 250,000 ש"ח בהחלפת מערכות המדידה לקומפלקס 5 מבנים היסטוריים ברחוב החלוץ. עד היום הוחלפו כ- 233,500 מדי מים בחיפה בעלות של כמיליון ש"ח

בקומפלקס מבנים על מגרשים וחלקות שונות הממוקם ברחוב החלוץ פינת שפירא בחיפה, הותקנו מערכות המים שהיו עוד בתקופת האנגלים, שבה הדיירים השונים חוברו לשעון אחד שגרם לבעיות מדידה וחיוב וכן לקושי בחלוקת הצריכה העודפת.

המערכות הישנות סבלו גם מפיצוצי צנרת ובעיות תחזוקה. במי כרמל החליטו להחליף את המערכת לאחר עשרות שנים של בעיות כאמור, ולהסדירה.

לפני השיפוץ. תמונה: מי כרמל

התאגיד חפר קו מים חדש ל-5 המבנים השונים, הקים מערכת של 59 שעוני מדידה שונים וחדשים המפוצלים לכל צרכן ומחוברים ישירות לרשת המים. כל זאת בעלות של 250,000 ₪ .

יו"ר התאגיד איזי ענבר אמר: "מאז הקמת התאגיד הוחלפו 233,500 מדי מים ברחבי העיר כלומר פעמיים לכל צרכן וכעת מתחיל הסבב השלישי. זאת בעלות של 50,000 ש"ח, חלקם לא פעלו כלל שנים וחלקם הוחלפו כבר בפעם השנייה מאז הקמת "מי כרמל".

אחרי השיפוץ. תמונה: מי כרמל

"כמוכן הוכשרו דרכי גישה לשעונים כדי להבטיח קריאת המונים , טופלו תקלות במונים כולל שליחתם למעבדות, וכל זאת כדי להבטיח מדידה מדוייקת של צריכת המים, והבטחת התשלום הנכון לכל צרכן וצרכן כי השירות לצרכן אצלנו מעל הכל".


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי