פרידה מד"ר מירה ברק בנוכחות מנהל מחוז חיפה וג"מ של כללית

ד"ר מירה ברק, מנהלת המעבדה המחוזית של כללית יצאה לגמלאות. היא נחשבת לשם דבר בתחום המעבדנות והוזמנה לא אחת לייעץ בארץ ובעולם
 

בטקס חגיגי, אך צנוע בשל מגבלות הקורונה, נפרדה הנהלת כללית במחוז חיפה וגליל מערבי מד"ר מירה ברק, מנהלת המעבדה המחוזית של כללית עד ליציאתה לגמלאות.

ד"ר מירה ברק הקימה את המעבדה המחוזית שמאגדת מעבדות במגוון תחומים כגון כימיה, מיקרוביולוגיה, אנדוקרינולוגיה ועוד – מתכונת שהייתה ייחודית בעת הקמתה.

היא נחשבת שם דבר מקצועי בתחום המעבדנות והוזמנה לא אחת לייעץ בארץ ובעולם.

 

מנהל המחוז, רונן נודלמן וד"ר לילך צולר נפרדים מד"ר מירה ברק היוצאת לגמלאות. צילום: דוברות כללית

 

כמו כן, המעבדה בניהולה זכתה משך שנים להוקרה על החדשנות והאיכות הרפואית במבדקים של מכון התקנים ומשמשת אתר לבחינת מיכשור חדש של חברות מובילות ומחקרים שונים.

בדברי הפרידה ציין מר רונן נודלמן, מנהל המחוז, שהעניק לה כשי גלובוס עם לוחית הוקרה, את המקצועיות ללא פשרות וההתגייסות של מירה בעת משבר. כדוגמה, על אף שהייתה כבר לקראת פרישה, נשארה בתפקידה עם פרוץ הקורונה וליוותה את הקמת מעבדת הקורונה האיכותית הפועלת במעבדה המחוזית של כללית.

מירה פרשה אמנם מהתפקיד אך כבר החלה במשימה החדשה כראש החוג למדעי המעבדה הרפואית במכללת צפת, בה גם למדה והרצתה לאורך שנים, כשהמשימה היא טיפוח דור חדש ואיכותי של צוות מעבדה.

 

קוביה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות