עו"ד רועי סבג מונה ליועץ המשפטי של מועדון ספורט דניה

עו״ד רועי סבג הבעלים של משרד עורכי דין בעיר חיפה יהיה אחראי על הליווי המשפטי של מועדון ספורט דניה
מועדון ספורט דניה הינו מועדון ספורט מתקדם ומקצועי בחיפה, המנהל מתחם רחב ידיים הכולל בריכות שחייה, חדרי כושר, מגרשי טניס, אולמות לחוגי ספורט, חדרי ספא, מסעדות ועוד.

רמי טרגר, חבר הוועד המנהל במועדון ספורט דניה ומנהל הכספים בירך על מינויו של עו"ד סבג: "אני שמח על מינויו של עורך דין רועי סבג שהוכיח את יכולותיו המשפטיות בפני חברי הוועד של המועדון ואנו שבעי רצון מהמינוי ומתפקודו".

עו"ד סבג בעל ניסיון עשיר בייצוג המעסיקים המובילים ביותר משק, ביניהם בנקים וחברות אשראי, בעל תואר ראשון במשפטים בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה, נשוי ואב לילד. עו"ד סבג הודה לחברי הוועד המנהל על מינויו לתפקיד יועץ משפטי חיצוני והוסיף כי ישמח לתרום מנסיונו המשפטי והמקצועי לטובת המועדון.

תמונה: הודה לחברי הוועד המנהל על מינויו לתפקיד יועץ משפטי עו"ד רועי סבג (צילום: יוסף הירש).

עורך דין סבג, ברכות על המינוי. מה מייחד את משרדך?

"ההתמחות וההתמקדות של משרדנו בייצוג וליווי של מעסיקים מספק ללקוחותינו יתרון משמעותי. הניסיון המקצועי שצברתי במרוצת השנים בייצוג המעסיקים המובילים בארץ, מקנה כיום למשרדי ידע נרחב בלווי מעסיקים בחיפה – בין אם מדובר במעסיקים קטנים ובין אם מדובר במעסיקים גדולים".

"משרדי מעניק תשומת לב מיוחדת ואישית, מענה מהיר וזמינות מרבית לכל לקוח. אני זמין ללקוחותי24/7 לכל דבר ועניין".

אילו שירותים משרדך מספק עבור המעסיקים?

"משרדי מספק למעסיקים שירותים בכל הנושאים הרלוונטיים החל מהתחום המסחרי וכלה ביחסי עבודה, ייעוץ משפטי שוטף בקליטת עובדים ובהליכי סיום העסקה, ליטיגציה בהליכים משפטיים, הכנת חוות דעת משפטיות, הסכמים, ניהול הליכים מול משרדים ממשלתיים ועוד".

האם משרדך מייצג גם עובדים?

"המשרד מייצג עובדים ומעסיקים כאחד. כאשר הניסיון שצברתי במהלך השנים בייצוג של מעסיקים גדולים מקנה לי כיום היכרותעמוקה עם המערכות, החשיבה ודרכי הפעולה ומאפשר לי למנף ניסיון זה גם לטובת ייצוג של עובדים".

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט