אישום: גנבו כרטיסי אשראי מתיבות דואר בחיפה וחגגו במאות אלפי שקלים (וידאו)

מכתב האישום עולה כי החשודים נהגו לערוך חיפוש אקראי בתיבות דואר של בניינים רבי קומות בחיפה. צפו בתיעוד
 

חטיבת התביעות של המשטרה הגישה היום (רביעי) כתב אישום נגד תושב העיר חיפה ובן דודו, תושב הדרום, בחשד שגנבו כרטיסי אשראי שנשלחו ללקוחות בחיפה ועשו בהם שימוש בהיקף של מאות אלפי שקלים.

 

צפו בתיעוד פעילות החשודים: 

 

המשטרה פתחה בחקירה סמויה לפני מספר חודשים, עם קבלת עשרות תלונות מחברות האשראי השונות, בחשד כי בוצע שימוש בכרטיסי אשראי חדשים שנשלחו בדואר ללקוחות, עוד בטרם נמסרו לידיהם.

בתוך כך, חוקרי תחנת חיפה ניהלו חקירה ארוכה ומורכבת שכללה גביית עדויות, סריקת צילומי אבטחה ושימוש באמצעים טכנולוגיים שונים ועצרו גבר תושב העיר (43) ואת בן דודו תושב אשקלון (42). .

מכתב האישום עולה כי השניים נהגו לערוך חיפוש אקראי בתיבות דואר של בניינים רבי קומות בחיפה, אחר מכתבים ובהם כרטיסי אשראי חדשים שנשלחו ללקוחות מחברות האשראי.

בהמשך, כך נטען, יצרו הנאשמים קשר עם לקוחות החברה אליהם נשלחו הכרטיסים, הזדהו כנציגי חברות האשראי והוציאו מהם במרמה את הקוד הסודי של הכרטיסים, מה שאיפשר את השלמת העבירה.

 

כתב אישום הוגש נגד תושב חיפה ובן דודו. צילום מסך

 

כאמור, החשודים ביצעו באמצעות כרטיסי האשראי עסקאות בבתי עסק רבים ואף משיכות של סכומים כסף גדולים במזומן בכ- 65 כרטיסי אשראי, כאשר עפ"י החשד היקף העסקאות ומשיכות הכספים מסתכם במאות אלפי שקלים.

מעצרם של החשודים הוארך מעת לעת והיום כאמור הוגש לבית משפט השלום בחיפה כתב אישום ובקשה למעצרם של החשודים, עד לתום ההליכים נגדם.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות