כללית רפואה משלימה גם במהלך הסגר

מרפאות כללית רפואה משלימה ברחבי הארץ ממשיכות לפעול כרגיל  ולקבל קהל, תוך הקפדה על ההנחיות של משרד הבריאות ושמירה על בריאות המטופלים והצוות
הרופא הראשי של הרשת, ד"ר מוטי לוי: "כבר בסיום הסגר שהתקיים במסגרת הגל הראשון, ביצענו את כל ההכנות הדרושות על מנת להבטיח את בטיחות הטיפולים והמטופלים ולכן נוכל להמשיך בפעילות מלאה גם במהלך הסגר הקרוב".

הציבור הרחב מוזמן להגיע למרפאות כללית רפואה משלימה הקרובות למקום מגוריו (גם אם המרפאה מרוחקת יותר מ-500 מטרים מהבית) וליהנות גם במהלך הסגר, ממגוון טיפולים משלימים כגון: טיפולי דיקור סיני, כירופרקטיקה רפלקסולוגיה, שיאצו, ביופידבק, הומאופתיה ואוסטאופתיה. שיטת פלדנקרייז, הומטוקסיקולוגיה, שיטת אלכסנדר, שיטת פאולה, טווינא, היפנוזה, , נטורופתיה, שיטת בוטייקו, עיסוי רפואי הוליסטי, פרחי באך, רפואה סינית ועוד.

תמונה באדיבות כללית משלימה. (סניף כרמיאל)

הטיפולים יתקיימו על פי הנחיות משרד הבריאות ועל פי הכללים שהוגדרו במיוחד למען שמירה על בריאות המטופלים ואנשי הצוות, ניתן להגיע למרפאה רק לאחר תיאום תור מראש בטלפון.

כדי למנוע חשש להדבקה של קורונה באחת המרפאות המטופלים ישמרו על ההנחיות הבאות: ריחוק פיזי בחדר ההמתנה, רק מטופל אחד יוכל להיות בחדר טיפולים, כל מטופל יתבקש לענות על שאלון בריאות קצר ולמדוד חום בעת הכניסה למרפאה. בנוסף יתבקשו המטופלים להקפיד לעטות מסכה לאורך כל זמן השהייה במרפאה, כולל במהלך הטיפול.

 

לפרטים נוספים ניתן למצוא באתר www.clalitmashlima.co.il-

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות