נרתמים למען משפחות הרווחה

עיריית נשר נרתמת למען משפחות הרווחה. ראש העיר רועי לוי אמר: ״אף אחד בנשר לא יהיה רעב בחג ולא אחריו"
ראש עיריית נשר רועי לוי הכריז אתמול במועצת העיר החגיגית לקראת ערב ראש השנה כי בנשר אף אחד לא יהיה רעב לא בחג וגם לא אחריו. תוספת של 100,000 ש״ח אושרה, לצורך קניית תווי שי למשפחות שצריכות תמיכה כלכלית ואלו שנוספה למעגל בעקבות משבר הקורונה.

תמונה: דוברות עיריית נשר

המשבר הכלכלי של הקורונה נותן את אותותיו במיוחד לקראת תקופת החגים הקרבה. בעוד מרכזי הקניות בנשר עמוסים בקונים, יש יותר ויותר אנשים שפוטרו, שוהים בחל״ת או קיבלו פיצויים בשיעור לא מספק, כך או כך הפרוטה לא מצויה בכיסם. אופיר אבוחצירה, ראש מחלקת השירותים החברתיים בעירייה סיפר כי ״בעבר הכרנו כל משפחה שנזקקה לסיוע במשך שנים. השינוי הגדול ביותר הוא במספר המשפחות שהגיעו אלינו לראשונה. אנו מנסים להסביר להם שהפניה שלהם היא איננה דבר חריג, המוני ישראל נמצאים בדיוק באותו המצב היום. אין שום בושה בלבקש סיוע ישנו משבר עולמי ואנחנו פה עבור כל מי שזקוק לנו.

ראש העיר רועי לוי אמר ״אנו נדאג שלמחלקה לשירותים חברתיים יהיו את כל הכלים להעמיד מצרכי מזון טריים ויבשים, תווי קניה לרשתות שיווק, משחקים לילדים וכל דבר שהם יזדקקו בכדי לעשות את החג הזה שמח ושבע לכל תושבי העיר. בראשית המגפה אישרנו תוספת של 6 מ׳ ש״ח לטובת קרן קורונה ייעודית בין השאר גם לנושאי הרווחה ונמשיך ונעשה כך ככל שנידרש.״

ראש עיריית נשר, רועי לוי. צילום: אסי פטוקה

בימים הקרובים מתנדבי סיירת הקורונה, המבצעים בעיר עבודת קודש של הסברה והתנדבות כבר חודשים, יסיעו לנו לחלק את כלל חבילות המזון והמצרכים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות