קו אדום: כל עליה נוספת בתחלואת הקורונה תהפוך את חיפה לעיר אדומה

נכון להיום על פי מודל הרמזור, מוגדרת העיר השלישית בגודלה כעיר כתומה. במידה ונתוני התחלואה ימשיכו לעלות הרי שבתום תקופת הסגר יחולו על חיפה כל המגבלות שהוכרזו ע"י הממשלה על יישובים אדומים
 

על פי מודל הרמזור הלאומי, חיפה הגיעה היום (שלישי) לרף העליון ביותר של הצבע הכתום ומעתה כל עלייה נוספת בתחלואה בקורונה תמצב אותה כעיר אדומה. 

על פי נתוני משרד הבריאות, מספר החולים בחיפה ממשיך לעלות והוא עומד היום, 22.9, על 1,070 חולים.

959 חולים תושבי העיר נמצאים כעת באשפוז ביתי , 69 מטופלים במלוניות של פיקוד העורף ו- 42 חולים מאושפזים בבתי חולים.

3,204 תושבי העיר חיפה נמצאים בימים אלה בבידוד ביתי.

32 מתושבי העיר נפטרו עד היום כתוצאה מסיבוכי המחלה.

 

במידה ונתוני התחלואה בעיר יוסיפו לעלות, חיפה תהפוך ל"עיר אדומה". בתמונה, ניידת מד"א לפינוי חולי קורונה. צילום אילוסטרציה: דוברות מד"א

 

בהנהלת העירייה הודיעו הבוקר כי במידה ונתוני התחלואה ימשיכו לעלות וחיפה תוכרז כעיר אדומה, הרי שבתום תקופת הסגר יחולו על העיר המגבלות שהוכרזו ע"י הממשלה על יישובים אדומים ובכלל זה: השבתת מערכת החינוך, הגבלת מספר השוהים במבנים סגורים והגבלות תנועה שיותאמו למצב התחלואה בשכונות.

 

ראש העיר עינת קליש בראיון לניוז חיפה קריות. תמונה: ניוז חיפה קריות

ראש עיריית חיפה, עינת קליש רותם, בראיון ל"ניוז חיפה קריות" בחודש שעבר. צילום: "ניוז חיפה קריות"

 

"עירית חיפה חוזרת וקוראת לתושבים לנקוט בכל אמצעי הזהירות וכללי ההתנהגות שנקבעו ע"י הממשלה ובכלל זה: עטיית מסכות, שמירה על ריחוק חברתי, מניעת התקהלויות והקפדה על כללי התו הסגול בכל בתי העסק המאושרים לפעול.

העירייה תמשיך בפעילות ההסברה והאכיפה אותן היא מקיימת ברחבי העיר במטרה למנוע את המשך התפשטות המגיפה", כך נמסר מעיריית חיפה.

 

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות