החוג לתקשורת באקדמית גורדון מתחדש

החוג לתקשורת באקדמית גורדון מתחדש ומציע גם תעודת הוראה וגם תעודת התמחות בתחום מבוקש. המכללה מחדשת את החוג לתקשורת ומשיקה אותו במתכונת התואמת את אתגרי התקופה.

המכללה האקדמית גורדון מחדשת את החוג לתקשורת ומשיקה אותו במתכונת התואמת את אתגרי התקופה. הלומדים בחוג המחודש ירכשו גם תעודת הוראה בתחום מבוקש וגם תעודת התמחות מעשית בהדרכה טכנופדגוגית, דוברות ומדיה דיגיטלית. בכך, ישפרו את יכולתם להתקדם בתוך מערכת החינוך ומחוצה לה, לפתח קריירה בתחום התקשורת וכמובן לספק מענה לארגונים, אנשי חינוך, הורים ותלמידים.

מסלולי ההתמחות אשר מוצעים כעת לסטודנטים:

מדריכים טכנו פדגוגיים – מסלול המכשיר אנשי חינוך לסייע למורים להתמודד עם ההוראה לצד הקורונה ומקנה להם כלים טכנולוגיים בהוראה מרחוק. בסיום המסלול, הסטודנטים יהפכו למדריכים טכנו-פדגוגיים למורים בבית הספר, הבקיאים בטכניקות הוראה מרחוק ויכולים לסייע למורים להפוך תכנים ליחידות מקוונות מעניינות. בנוסף, הסטודנטים ילמדו כיצד לשלב בין למידה מרחוק ללמידה בכיתה, בתקופה המשלבת קפסולות ולמידה מרחוק ויוצרת למעשה הוראה היברידית.

דוברים ומנהלי מדיה – במסגרת מסלול זה יקבלו הבוגרים תעודה אשר תכשיר אותם להיות אנשי היח"צ, הדוברות, המדיה הדיגיטלית וניהול האולפנים בבתי הספר במערכת החינוך. במסגרת הלימודים, ירכשו כלים לניהול רשתות חברתיות, כתיבת הודעות לעיתונות, הפצת פעילות המוסד החינוכי, הכנת תוכנית יחסי ציבור, טיפול במשברים תקשורתיים ועוד.

פרופ' יחזקאל טלר נשיא מכללת גורדון: "תקופת הקורונה הציבה אתגרים חדשים בפני מערכת החינוך. המעבר ללמידה המקוונת לא היה פשוט ובמקרים רבים לא השיג את מטרותיו. האקדמית גורדון זיהתה את הצורך, הרימה את הכפפה והחליטה להכשיר את תלמידה להיות מדריכים טכנופדגוגיים ברמה הגבוהה ביותר, להוביל תהליכים בית ספריים, לייעץ לסגלי חינוך ולהיות מנהלי מדיה דיגיטלית. אין ספק כי מסלולי ההתמחות יהוו יתרון תעסוקתי גם בעידן שאחרי הקורונה".

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא המכללה האקדמית גורדון להוראה. צילום דוד שי

דר' הדס שלי – הובר ראשת החוג הנכנסת:

"כמכללה המובילה בנושא "שילוב טכנולוגיות בהוראה", הסטודנטים בחוג נחשפים למרחבי למידה חדשניים, להתנסות באולפן צילום מתקדם אשר הוקם לאחרונה במכללה, למתודות הוראה מגוונות ונוסף גם לשיתופי פעולה עם הקהילה. סגל ההוראה כולל מומחי תוכן בעלי ניסיון מוכח בארץ ובחו"ל ואנשי מקצוע כגון עורכי דין, דוברים, מנהלי שיווק ויח"צ.  אני מאמינה כי כל אלו יאפשרו לבוגרנו להשתלב בקלות בעולם החינוך ולהיות מחוללי שינויים".

דר' הדס הובר.  צילום-יחצ גורדון

 

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • כיצד לדעתכם יש לאחות את הקרעים בחברה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך