קורס הכנה לפרישה של ההסתדרות במרחב חיפה – גם בזום

משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה: ההסתדרות במרחב חיפה הינה מודל לחיקוי ופורצת דרך בתחום זה. אנחנו שמחים להזמין אתכם, העובדות והעובדים הנמצאים לקראת פרישה, להשתתף בקורסים גם בזום.

השבוע נפתח בבית ההסתדרות במרחב חיפה קורס הכנה לפרישה ממקום העבודה – בזום.

ההסתדרות במרחב חיפה, בראשותו של משה מזרחי, עורכת  קורסי הכנה לפרישה במתכונת של מפגשים המסייעים לעובדים. הקורס הפך למבוקש ומודל לחיקוי בכל הארץ.

בעקבות אירועי הקורונה והסגר, ועל מנת שלא למנוע מהפורשים את המתנה הנפלא הזו, התגייסה ההסתדרות במרחב חיפה להעביר את הקורס באמצעות הזום.

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה. קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

לקורס הנוכחי הגיעו עובדים לקראת פרישה ממקומות עבודה שונים, בהם: מפעל דשנים,  תמ"י, תרו, עיריית קריית מוצקין, חישולי כרמל,  שקמונה,  מועצה אזורית זבולון, המועצות המקומיות מנשה וכפר תבור, טורבו ג'ט, מועצה אזורית עמק יזרעאל.

משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה: ההסתדרות במרחב חיפה הינה מודל לחיקוי ופורצת דרך בתחום זה. אנחנו שמחים להזמין אתכם, העובדות והעובדים הנמצאים לקראת פרישה, להשתתף בקורסים גם בזום.

קורס הכנה לפרישה ממקום העבודה נערך מזה שנים בהסתדרות במרחב חיפה. הקורס, שנחשב ייחודי ומקיף, תורם רבות לתהליך פרישת העובדים במקומות העבודה באזור חיפה והצפון. הקורס מסייע לעובדים להגיע לפרישה בצורה קלה, חלקה ונעימה הרבה יותר.

הצלחת הקורס לאורך השנים והתגובות החיוביות של העובדים הפכו אותו למפורסם ומבוקש בקרב עובדים המתקרבים לגיל פרישה. ההצלחה והחשיפה החיובית גרמו לכך שקורס ההכנה לפרישה של ההסתדרות במרחב חיפה הפך מודל לחיקוי במרחבי ההסתדרות האחרים בכל הארץ.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

משה מזרחי, יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה בירך באמצעות הזום את משתתפי הקורס, סיפר להם על המתכונת החדשה של קורסים באמצעות הזום בשל אילוצי המציאות ואיחל להם שנה טובה, הצלחה, בריאות ואריכות חיים: "הגיע העת בו אתם יוצאים מעולם של עבודה- לחיי פנאי ומנוחה. עליכם לדעת כי חייכם יתמלאו בזמן פנוי, זמן אותו תוכלו להקדיש לעצמכם, למשפחתם ויקירכם.

בקורס הזה, שימשך ארבע פגישות של שלוש וחצי שעות כל אחת, הביאה לכם סמדר רואש את מיטב המרצים כדי להכין אתכם לקראת הפרישה ממקום העבודה.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

אני רוצה להזכיר לכם, כי גם לאחר הפרישה אתם תישארו תמיד חלק בלתי נפרד ממשפחת הסתדרות במרחב חיפה ודעו כי צפויות לנו עוד חוויות משותפות ומהנות יחדיו. זכרו שיש לכם בית פתוח בכל נושא ואתם מוזמנים להגיע ללשכתי. בשמי ובשם צוות עובדי בית ההסתדרות אנחנו מאחלים לכם מכל הלב שנה טובה, הצלחה בדרככם החדשה, מחבקים ומוקירים אתכם על שנים רבות של עשייה".

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...