"מספר הכרטיסים הגבוה מבטא את האטרקטיביות של התכנית השנה"

פסטיבל הסרטים הבינ"ל ה-36 חיפה מהדורת האונליין 2020 ננעל בהצלחה רבה,עם מספר מרשים של 30 אלף רוכשי כרטיסים לסרטים חדשים מהארץ והעולם, בהקרנות בכורה בישראל
חגיגת הקולנוע המסורתית של חיפה לא נפסקה ונערכה השנה בסוכות, בזמן שהוטל סגר על ישראל. הפסטיבל התקיים כולו  on-line במשך שמונה ימים ולילות וננעל בהצלחה רבה, עם נתון מרשים של למעלה מ-30 אלף רוכשי כרטיסים ל-65 סרטים שונים מהארץ ומהעולם שהוקרנו בבכורה ישראלית.

מהנהלת הפסטיבל נמסר כי: "מספר הכרטיסים הגבוה שנמכר מבטא את האטרקטיביות של התוכנית האמנותית השנה, את הבעת האמון של הקהל בפסטיבל האהוב ובקולנוע בכלל. ההיענות הגבוהה של הציבור הרחב לרכוש כרטיסים לצפייה בסרטים גם בגרסה המקוונת, ושביעות הרצון של רוכשי הכרטיסים מהליווי והתמיכה של שירות הלקוחות, משכו קהל מכל רחבי המדינה וכל קבוצות הגיל, ובמיוחד אוכלוסייה צעירה".

פסטיבל הסרטים ה-36 של חיפה שנערך השנה אונליין, ננעל בהצלחה רבה. תמונה: יח"צ

פסטיבל הסרטים ה-36 של חיפה שנערך השנה אונליין, ננעל בהצלחה רבה. תמונה: יח"צ

 

"אין ספק שנשלב בכוונתנו לשלב את הטכנולוגיות של הקרנות סרטים ואירועים on-line גם בפסטיבלים העתידיים, בנוסף לבסיס שהוא הקרנה באולמות הקולנוע שלנו. הקהל בנה לעצמו תכנית צפייה על המסך הביתי וכך נוצרה אווירה פסטיבלית בבתים. מפגשים ושיחות עם יוצרים מהקולנוע הישראלי והבינלאומי העשירו את חווית הצפייה.  כמדי שנה, התקיימו במסגרת הפסטיבל תחרויות "כרמל" לקולנוע הבינלאומי, תחרות הקולנוע התיעודי והקולנוע הישראלי הקצר, ונבחרו הפרויקטים הקולנועיים שלהם תינתן תמיכה להמשך יצירה קולנועית, כמו גם כנס הפיצ'ינג הבינלאומי שבו מציגים עבודות לגיוס משאבים ותמיכה בקידום הקולנוע. בנוסף, המשיך שיתוף הפעולה עם שגרירויות איטליה, הונגריה, שוויץ ושוודיה, שתמכו השנה בפסטיבל".

יש לזכור כי כל כרטיס מאותם 30,000 כרטיסים שנמכרו השנה, מאפשר צפייה ליותר מאדם אחד כאשר הוא ב – on-lineבביתו, כך שלמעשה צפו בסרטי הפסטיבל עשרות אלפי צופים מכל הארץ.

פסטיבל הסרטים הבינלאומי חיפה, מתקיים בתמיכת עיריית חיפה והמועצה הישראלית לקולנוע-משרד התרבות והספורט ומופק ע"י אתו"ס – החברה לאמנות תרבות וספורט חיפה.

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה