מתחם פייזר: נקסט אורבן ועיריית חיפה סיכמו על תכנון ומכפיל הדירות בפרוייקט

בשורה לבעלי דירות מתחם פייזר בחיפה, השבוע סוכם המכפיל והתכנון של הפרוייקט מול עיריית חיפה, חברת נקסט אורבן מתחילה בהכנה והגשת מסמכי תוכנית בניין עיר לועדות השונות
 מתחם פייזר הוכרז כמתחם להתחדשות עירונית ע"י הראשות הממשלתית להתחדשות עירונית בהמלצת משרד מהנדס העיר ומעל 95% מבעלי הדירות כבר הצטרפו וחתמו על הסכם פינוי בינוי.
במסגרת הפרויקט ייהרסו 104 דירות ישנות בבנייני רכבת רעועים שנבנו לפני שנות ה-80 ובמתחם החדש מתוכננים 437 יח"ד ב-4 מגדלים משולבים בבנייה מרקמית הכוללת רצועות מסחר, מבני ציבור לטובת תושבי השכונה ושדרוג הפארק הסמוך שיישתלב עם המתחם והסביבה.

במסגרת הפרויקט ייהרסו 104 דירות ישנות בבנייני רכבת רעועים שנבנו לפני שנות ה-80

יוסי כהן מנכ"ל נקסט אורבן: "אחרי שינויים רבים בתכנון הפרויקט ועבודה מאומצת של אדריכל הפרויקט, השמאים והיועצים השונים אני שמח שבשיתוף פעולה פורה ומאתגר עם מחלקת תכנון עיר, המחלקה להתחדשות עירונית ומתכננת תכנית האב של השכונה הצלחנו למרות האתגרים הרבים שעמדו לפנינו להגיע לפרויקט העונה על כל הפרמטרים ברמה התכנונית והכלכלית.
התרומה של הפרויקט לסביבה ולשכונה מהווה בשורה לשכונת נווה שאנן ולתהליכי ההתחדשות העירונית בחיפה בכלל."

יוסי כהן "מנכ"ל נקט אורבן: "למרות האתגרים הרבים שעמדו לפנינו להגיע לפרויקט העונה על כל הפרמטרים ברמה התכנונית והכלכלית:".

התאמות התכנון והמכפיל הותאמו למדיניות ההתחדשות העירונית אותה התוותה ראש העיר ותואמת את תכנית האב של שכונת נווה שאנן שהוכנה ע"י אדריכלית פרופ' אירית צרף נתניהו. על התכנון אמון אדריכל דני בסנוסוף ממשרד שורץ בסנוסוף אדריכלים.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות