מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה נלחם בקורונה

בהמשך לפעילותו החברתית הענפה בעיר חיפה, מועדון סטלה מאריס חיפה יזם לאחרונה מבצע של חלוקת אריזות מזון לאוכלוסייה המבוגרת, הנעדרת תמיכה משפחתית, בעיר חיפה.

מבצע זה הוא המשכיות עקבית לפועלו החברתי של המועדון לתמיכה בחברה החיפאית בכללותה (ערבים ויהודים כאחד), במיוחד בצל קשיי המחייה אשר כופה מגפת הקורונה במיוחד, אך לא רק, על האוכלוסייה המבוגרת בעיר.

ארגון חבילות לחלוקת אריזות מזון לאוכלוסייה המבוגרת. באדיבות מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה

לשם כך, מועדון סטלה מאריס חיפה ראה הכרח בגיוס כל התמיכה הנדרשת גם ובמיוחד למשפחות החיפאיות המבוגרות הנעדרות תמיכה משפחתית, וזאת לאור קשיי המחייה והאתגרים המיוחדים אשר מגפת הקורונה כופה על קבוצה זו של האוכלוסייה החיפאי.

להצלחת מבצע זה גייס מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה את כל חברי המועדון, בראשות נשיא המועדון פרופ׳ מוחמד ותד, מתוך תקווה ואמונה כי יש בכך לשם תמיכה בחברה החיפאית בשעה קשה זו.

נשיא מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה פרופ' מוחמד ותד בחלוקת אריזות מזון לאוכלוסייה המבוגרת בעיר. באדיבות מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה

מועדון רוטרי סטלה מאריס הוקם בשנת 2018 על-ידי הנשיא המייסד ד״ר חאתם ח׳ורי, כאשר לאחריו כיהנה עוה״ד מריאן אבי נאדר כנשיאה המועדון. כיום מכהן הפרופסור מוחמד ותד בתפקיד זה, לאחריו בשנת 2021 יכהן עוה״ד ויסאם אסמר בתפקיד, ולאחריו בשנת 2022 פרופ׳ דאוד בשותי ימלא תפקיד זה.

ארגון חבילות לחלוקת אריזות מזון לאוכלוסייה המבוגרת. באדיבות מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה

מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה הוא מועדון הרוטרי הראשון, בהיסטוריה של העיר חיפה, דובר השפה הערבית, והוא השני בגודלו מבין חמשת המועדונים הפועלים בעיר חיפה. מועדון רוטרי סטלה מאריס יוסד בשנת 2018 על-ידי הנשיא המייסד ד״ר חאתם ח׳ורי, וחברים בו 54 חברים המייצגים את המרקם החיפאי הרחב והמגוון, הנושאים בתפקידים מובילים בתחומי עיסוקם והתמחותם.

 

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...