מועצת חוף הכרמל הודיעה על קיצוץ התקציב לשנת 2020

על רקע משבר הקורונה המתמשך, ביקש ראש המועצה אסיף איזק להביא קיצוץ רוחבי של 5 אחוזים במסגרת התקציב של המועצה, והנהלת המועצה אישרה אמש את המהלך: "משבר הקורונה הוא לא רק משבר בריאותי. יש לו השלכות חברתיות וכלכליות קריטיות"


בישיבת הנהלת המועצה האזורית חוף הכרמל שהתקיימה השבוע, אישרו חברי וחברות הנהלת המועצה את בקשתו של ראש המועצה לקיצוץ רוחבי של כ 5% בתקציב המועצה. מדובר על קיצוץ בהיקף של כ 3.5 מיליון ₪, שיבוא לידי ביטוי כבר בתקציב המועצה לשנת 2020.

ראש המועצה אסיף איזק פתח ואמר כי "אני מעריך שבתקופה הקרובה נתחיל לראות ולהרגיש, כולנו, את ההשלכות של משבר הקורונה שמתקיימות בשני צירים – הבריאותי, והחברתי-כלכלי. נצטרך להתרגל למציאות אחרת, לזמנים אחרים, גם ברמה החברתית-הכלכלית".

אסיף איזק, ראש המועצה האיזורית חוף הכרמל. צילום דוברות המועצה חוף הכרמל

 

"יהיה נכון מצידנו להתחיל ולהיערך לכך מוקדם ככל האפשר. קיצוץ בתקציב המועצה הוא בעיניי צעד מתבקש בתקופה הזו, ותפקידנו כמנהיגות אחראית הוא לבצע את המהלך הזה בנחישות וברגישות הנדרשת, כדי לוודא שהקיצוץ יהיה יעיל ומדויק. כזה שמצד אחד יאפשר לנו לייעל ולהדק את עבודת המועצה, ומצד שני להקפיד על המשך מתן שירות מקיף ומקצועי לתושבות והתושבים".

"הקיצוץ המוצע הוא קיצוץ רוחבי, שיתפרש על-פני תוכניות העבודה של כלל האגפים והמחלקות במועצה", מסביר גזבר המועצה, חגי עטיה. "אפשר לראות למשל הורדה משמעותית בעלויות השכר, לאחר שקיצצנו בשעות נוספות ובשעות כוננות; קיצוץ נוסף ניתן לראות באירועי תרבות, בחגיגות שתוכננו לכבוד 70 שנה למועצה, בהוצאות על שירותי מזכירות, על פירסום ועוד."

ראש המועצה אסיף איזק סיכם ואמר "העובדה שכולם צריכים 'להיכנס מתחת לאלונקה' כדי שנוכל לצלוח את המשבר הזה בצורה טובה – ברורה לכולנו, גם כאן במועצה", מסכם ראש המועצה אסיף איזק. "אני מבקש להודות בהזדמנות הזו מכל הלב לכלל עובדות ועובדי המועצה, למנהלי ומנהלות המחלקות והאגפים, על ההתגייסות שלהם לטובת המטרה המשותפת. זה לא מובן מאליו, ולדעתי זה סוד ההצלחה שלנו כאן בחוף הכרמל."
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור מבצע חיסוני הילדים: האם חיסנתם/תחסנו את ילדיכם נגד קורונה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בלוקאל פוליטי
Ads