התחדשות עירונית: מתחם הרותם בן צור הגיע ל-80% חתימות של בעלי הדירות

מתחם הרותם בן צור של חברת נקסט אורבן נמצא בשכונות החוף בכניסה לחיפה 
מתחם הרותם בן צור הוא חלק ממספר מתחמים בשכונת שער העלייה הנמצאת על קו החוף מול פארק הכט והינו חלק מתכנית האב שמקודמת בימים אלה ע"י עיריית חיפה.

המתחם כולל 112 דירות ישנות בבניינים שנבנו לפני שנות ה-70.

יוסי כהן מנכל מקסט אורבן: עוד דרך ארוכה לפנינו אך החלום מתקרב בצעדי ענק" צילום יחצ

על תכנון המתחם החדש אמון משרד מילוסלבסקי אדריכלים והוא מתוכנן בהתאמה לחזון של ראש העיר . מתחם הרותם בן צור עתיד להתמזג בתכנית האב אותה מתכננת אדריכלית אירית צרף נתניהו ויכלול בנייה גבוהה ומרקמית, עירוב שימושים של מבני ציבור, מסחר וריאות ירוקות וישדרג את הכניסה לעיר שנשכחה במשך שנים רבות.
יוסי כהן מנכ"ל נקסט אורבן: "שיתוף הפעולה יוצא הדופן בין בעלי הדירות ומשרד עורכי הדין המייצגים אותם לבינינו בהבנה שהתהליך המורכב מחייב שותפות אמיתית ואמון הדדי יחד עם ההבנה שעיריית חיפה שמה בראש סדרי העדיפויות את התחדשות שכונות החוף יצר סינרגיה מושלמת, הפך לסיפור הצלחה והוביל להגעה ל-80% חתימות תוך חודשים ספורים. עוד דרך ארוכה לפנינו אך החלום מתקרב בצעדי ענק"

שאפו ענק לעורכי של הצדדים אבי ענתבי ושות ורון ברנט ושות' על עבודה מאומצת מדוייקת ומוצלחת.

צילום: יחצ

יער שטנדל חבר נציגות בעלי הדירות:
"לפרוייקט המיוחד הזה, דיירים רבים ברחוב חיכו שנים רבות. ההירתמות של כלל הדיירים יחד עם הנציגות הייתה ללא ספק המפתח להוציא לפועל את החזון מעורר ההשראה של next urban. הגענו לרגע המיוחל בו יש רוב חתימות מכריע ואנו שמחים מאוד לראות את התהליך כולו שועט קדימה ומביא לעיר חיפה כולה את הכבוד הראוי לה."

עו"ד אבי ענתבי המייצג את בעלי הדירות במתחם: "מתחם הרותם בן צור מהווה מבחינתי חוד החנית של שכונות החוף. שמחתי לשתף פעולה עם נציגות פעילה ובעלי דירות  נהדרים לצורך קידום הפרוייקט ושיפור איכות החיים של הדיירים.אני סמוך ובטוח שחברת נקסט אורבן בראשות תוביל את המתחם והפרוייקט להצלחה מירבית."

 ניוז חיפה קריות נט כלי התקשורת החזק ביותר בחיפה והצפון נקודה.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות