מכבי תל אביב ועיריית קריית מוצקין למען הקהילה

מנכ"ל עיריית קרית מוצקין יריב גסר נפגש עם דורון ג’מצ’י וסייע בהעברת מזכרות וביגוד לילד תושב העיר ואוהד הקבוצה, שאמו חולה קשה

מכבי תל אביב ועיריית קריית מוצקין למען הקהילה:

מנכ"ל עיריית קרית מוצקין יריב גסר נפגש עם דורון ג’מצ’י במסגרת תפקידו כמנהל קשרי קהילה במכבי תל אביב כדורסל וסייע בהעברת מזכרות וביגוד לילד תושב העיר ואוהד הקבוצה, שאמו חולה קשה ולכן נבצר מן המשפחה להגיע לאירוח במשרדי מכבי.

מנהל קשרי הקהילה בקבוצת מכבי תל אביב, הקלע והקפטן המיתולוגי, דורון ג׳מצ׳י, יצר בשבוע שעבר קשר עם מנכ״ל העירייה, יריב גסר.

ג׳מצ׳י וגסר בקשרי ידידות עוד מביקורו הקודם של גסר בקריית מוצקין לפני כשלוש שנים עת התארחה קבוצת הותיקים של מכבי תל אביב בהיכל גושן למשחק ידידות נגד ותיקי מוצקין.

ג׳מצ׳י שיתף את גסר כי הקבוצה מבקשת להעביר לילד ממוצקין, שאימו חלתה, שי שישמח אותו וביקש לדעת כיצד יוכל להעביר את ההפתעה למוצקין.

מנכ״ל העירייה, ששהה בפגישות מול משרדי ממשלה לא היסס ונפגש עם ג׳מצ׳י במשרדי המועדון בתל אביב.

גסר עם ג'מצ'י. צילום: דוברות עיריית קריית מוצקין

דובר העירייה, הראל פלג, שסייע בתיאום מול ג׳מצ׳י וגסר סיפר:

״ברגע שמנכ״ל העירייה, שהוא דמות שעוסקת בניהול השוטף של הרשות שמע על המטרה, ראיתי את הדמעה שזלגה מעיניו והוא מיד נרתם בשל הרצון להביא לילד את החבילה בהקדם האפשרי ופשוט נסע בעצמו. זה לא מובן מאליו וזה הד.נ.א של העיר הזו, נרתמים כולם האחד בשביל השני״.

במערכת החינוך הודו השבוע: ״ההפתעה של מכבי תל אביב והירתמות הרשות לכך שימחו מאד את הילד. מצווה גדולה. אמר גורם בכיר באגף החינוך השבוע״.

דורון ג׳מצ׳י שזכה לטלפון מהמשפחה השבוע אמר:
״שתמיד נהיה בצד הנותן. אנשים עוברים תקופות קשות בחיים ולנו היתנה הזכות לשמח אותם״.

מנכ״ל העירייה, יריב גסר: ״תמיד צריך לפתוח את הלב ולגלות ערבות הדדית ואחריות קהילתית.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית מוצקין