"תרומה עם תמורה"

עמותת אקים חיפה מציעה מארזים לחנוכה, לחברות ו-וועדי עובדים

בימים טרופים אלו, כל אחד מאיתנו זקוק למשהו מתוק. בימים טרופים אלו, גם מקבלי השירותים בעמותת אקים חיפה זקוקים לעזרה ותמיכה, יותר מתמיד. לכן, יוצאת העמותה בקמפיין מכירה של מארזים מפנקים לחנוכה, בטווח מחירים נוח וחברתי: 12 ₪-30 ₪, הכוללים פינוקים שונים ומגוונים, לחברות ו-וועדי עובדים, החל מהזמנה של 10 מארזים. "אנו מפעילים את כל הדרכים היצירתיות במטרה לגייס כספים. נשמח אם תתגייסו עימנו למטרה זו", אומרת מיכל סגל, מנכ"לית אקים חיפה.

מיכל סגל. קרדיט-עמותת אקים חיפה

בעמותה מספרים כי גם בימים אלו, של גל שני של הקורונה, הפעילות נמשכת כמעט כרגיל – מערך הדיור לא הפסיק לרגע, מועדון היום ממשיך בפעילות שגרתית ותלמידי בית ספר ״גן אור״ מגיעים מדי יום. כמו כל ארגון בארץ ובעולם, גם באקים חיפה נערכו מחדש, אולם כאשר מדובר באנשים עם מוגבלויות – המצב מורכב ומסובך עוד יותר, כיוון ששגרת יומם חשובה מאין כמותה וחלק מהפעילויות אסורות על פי הנחיות התו הסגול. "משבר הקורונה טרף עבור כולנו את הקלפים. זו תקופה מבלבלת וחסרת וודאות, מהמון בחינות. הדבר הברור ביותר הוא שהצרכים של אנשים עם מוגבלויות לא נעצרו, ואולי אף גדלו", מוסיפה סגל.

פעילות בגן אור. קרדיט-עמותת אקים חיפה

המארזים החדשים שמוצעים כעת למכירה מכילים מוצרים שונים – החל  ממארז בעלות של 12 ₪ ובו משחק טריוויה לחנוכה, דרך מארז חנוכייה זוהרת שמכיל מתוקים שונים בעלות של 20 ₪  ועד מארז מתוק במיוחד, בעלות של 30 ₪, עם מגוון רחב מאוד של חטיפים ומתוקים. באקים חיפה מציינים כי ישנה חשיבות להזמנה מראש, לכן ישמחו בעמותה לקבל הזמנות מוקדם ככל האפשר, כדי שיוכלו להיערך בהתאם. להזמנות ותיאומים אפשר לפנות ללימור: 052-4544886 או במייל: limor@akim-haifa.org.il

עמותת אקים חיפה פועלת קרוב ל-70 שנה ומספקת מגוון שירותים בתחומי החינוך, התעסוקה, החברה והדיור בחיפה רבתי. יחד, אנחנו מקדמים ומממשים את זכויותיהם של אנשים עם מוגבלות בכל תחומי החיים – חברה, תעסוקה, דיור, בריאות, רווחה, חינוך ומניעת ניצול.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...