עושים באהבה ועוזרים למי שיכולים.

ארז אייזנברג, 'מתגייסים למענם' ואיתמר פיינגולד נרתמו לעזרת חייל בודד שנשאר ללא מכשיר טלפון בחג ועשו לו את החג שמח ומתוק בצורת מכשיר סמארטפון וכל המוצרים הנלווים. ככה פותחים שנה חדשה. כל הכבוד.
מתגייס למענם. אייזנברג. צילום: לופט

מתגייס למענם. אייזנברג. צילום: לופט

טאצ' של נדיבות. פיינגולד והמכשיר שתרם. אלבום פרטי

טאצ' של נדיבות. פיינגולד והמכשיר שתרם. אלבום פרטי

ארז אייזנברג, בעל סוכנות ביטוח אייזנברג, איש חיי לילה ויח"צ ואושיה מוכרת עד מאוד בעיר, פועל במעט הזמן הפנוי שיש לו למען אלה שאין להם. והמעשה הטוב שלו הפעם נוגע לחייל בודד, לעמותה שפועלת למען חיילים בודדים ולחבר איתמר פיינגולד, בעל חברת טאצ', שנרתם יחד איתו למעשה טוב לקראת השנה החדשה.

אייזנברג, עושים מעשה?

עלה ביקוש מהשטח של חייל גולני שהוא בעצם חייל בודד למכשיר סמארטפון כי יש לו סים ואין לו מכשיר והוא סוגר את החג בשטח. ופנינו לעזור לו יחד עם 'מתגייסים למענם'. 'מתגייסים למענם' זה עמוד בפייסבוק שפועל למען החיילים. הם העבירו אלי את הבקשה

 ואיך פעלתם?

אני חיפשתי בקרב מכריי מי בעל חנות טלפונים או תיקונים שיש לו מכשיר סלולר שיכול לתרום. ואז פניתי לאיתמר מ-' 'טאצ' תיקונים חכמים' במתחם תחנת הדלק דור אלון שבקניון חיפה והוא הביע מיידית נכונות לסייע והשבוע הוא בישר לי שיש מכשיר והוא ישמח לתרום. מלבד המכשיר הוא תרם את כל האביזרים הנלווים ברוחב לב.

 איתמר, עוזרים לחיילים?

תמיד כיף לעזור למי שאין לו. אנחנו בעסק עושים הכל באהבה ועוזרים למי שאנחנו יכולים, ודאי וודאי כשמדובר בחיילים בודדים.

חשוב לציין כי לקראת החגים עמוד 'מתגייסים למענם' וארז אייזנברג מתכננים לגייס תרומות נקודתיות בהתאם לצרכים מהשטח של החיילים הבודדים ללא משפחות. מי שרוצה להירתם למאמץ יכול לפנות אליהם בעמוד הפייסבוק של 'מתגייסים למענם'.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בהכי חם