פונאק השוויצרית משיקה פלטפורמת מכשירי שמיעה חדשה

לשמוע את הטבע: פונאק השוויצרית משיקה פלטפורמת מכשירי שמיעה חדשה המשלבת טכנולוגיה מתקדמת המבוססת על בהירות וחדות צלילים כמו בטבע

צלילי הטבע מספקים לנו סיפוק, רוגע ונחמה. היכולת לשמוע היא תנאי בסיסי לאיכות חיים טובה, ואין דרך טובה יותר לגלות מחדש את השמיעה מאשר לקבל השראה מפלא צלילי הטבע.

חברת סונובה ישראל (לשעבר שטיינר מכשירי שמיעה), נציגה בלעדית של פונאק בישראל, משיקה כעת בארץ פלטפורמה חדשה של מכשירי שמיעה, "פונאק פרדייז". בחברה ערכו מחקרים וזיהו מה הלקוחות רוצים ממכשירי השמיעה שלהם: איכות צליל יוצאת מן הכלל, רב תכליתיות והיכולת לשלוט ולהתאים את מכשירי השמיעה שלהם לכל מצב. הפלטפורמה החדשה עונה על כל הציפיות של המשתמשים ומספקת חווית שמיעה שאין שניה לה. הרכיבים החדשים עובדים יחד בסנכרון המאפשר למשתמש גישה לשכבות וטקסטורות חדשות של צלילים בכל סביבה שהיא.

פלטפורמת פרדייז מטמיעה טכנולוגיות ייחודיות המשדרגות מאד את חווית השמיעה והשימוש במכשירים.

לדוגמא, שבב המחשב החדש שפותח במיוחד עבור פלטפורמה זו מאפשר חיבור של מכשירי השמיעה  לשני אביזרי  Bluetooth® בו זמנית, למשל לטלפון ולמחשב במקביל. אם עד היום היה ניתן להתחבר רק למכשיר אחד בכל עת, הרי שבפלטפורמה זו מכשירי השמיעה יוכלו להיות מחוברים גם לטלפון וגם למחשב, או לשני טלפונים שונים. שיחת טלפון נכנסת תוזרם בו זמנית לשני המכשירים בפרוטוקול Hands Free – ביצוע השיחה יתאפשר ללא צורך בהחזקת הטלפון ביד, וכך משתמש עם לקות שמיעה לא צריך לחשוש לפספס שיחת טלפון בזמן שהמכשירים מחוברים למחשב לצורך פגישת זום או לכל צורך אחר. בנוסף, הפלטפורמה החדשה מאפשרת צימוד של עד 8 אביזרים בפרוטוקול- Bluetooth®, ולא רק שניים כפי שהיה עד היום.

דוגמא נוספת: בזכות מערכת ההפעלה המתוחכמת המכשירים יזהו את הסביבה בה נמצא המשתמש או את מקור הצלילים המוזרמים למכשירים ויתאימו את התכונות השונות ואת התנהגות המכשירים

באופן מיטבי לשינויים בזמן אמת. מערכת ההפעלה של המכשירים מזהה באופן אוטומטי את הסביבה שהאדם נמצא בה, ומתאימה את הפונקציות השונות במכשירים כדי לטפל באופן מיטבי בסביבה וכדי לאפשר הבנת דיבור מיטבית. מנגנונים שונים יסננו רעש, רעשי רוח, הדהוד, או לחליפין יגבירו דיבור שקט בסביבות שקטות בהן הדיבור חלש.

חידוש נוסף: במכשירים הנטענים קיים חיישן תנועה, המאפשר זיהוי מצב הליכה או ריצה. חיישן התנועה יאפשר למכשירים להתאים את עצמם לשמיעת צלילים מרחבית כדי לאפשר שיחה עם אנשים שהולכים לצידנו. עם זיהוי עצירה בתנועה המכשירים יתאימו את עצמם לשיחה פנים אל פנים.

מכשירי פרדייז משווקים במגוון דגמים, חלקם בעלי סוללות נטענות, והם נטענים תוך 3 שעות בלבד, ומאפשרים יום שלם של עבודה ללא צורך להחליף סוללה!

כמו כן, ניתן להשתמש באפליקציה המאפשרת שליטה של המשתמשים על תכונות שונות במכשירים, וגם מאפשרת כיוון מכשירים מרחוק על ידי קלינאי התקשורת  .

המשתמשים יוכלו לקבוע פגישה ולבצע כיוון למכשירים כשהם נמצאים בבית! יתרון גדול מאוד לכולנו  במיוחד בתקופת הקורונה, בה אנו חוששים לצאת מהבית, וגם יתרון בזמן שגרה לאנשים עסוקים שקשה להם להגיע למכון .

יתרון משמעותי נוסף של מכשירי פרדייז של חברת פונאק – הם המכשירים היחידים המתממשקים לכל סוגי הטלפונים ולכל אביזר שיש בו טכנולוגיית בלוטות'!*

לדברי אריק שטיינר מנכ"ל סונובה ישראל (לשעבר שטיינר מכשירי שמיעה): "המטרה בהשקת הפלטפורמה החדשה היא להמשיך ולשפר את איכות השמיעה של הלקוחות שלנו, לאפשר להם לגלות מחדש את פלא השמיעה ואת הקסם שבצלילים.  דרך מחקר רב וסקרי קהל זיהינו מה לקוחותינו מצפים לקבל ממכשירי השמיעה שלהם: איכות צליל יוצאת מן הכלל, רב תכליתיות והיכולת לשלוט ולהתאים את מכשיר השמיעה שלהם לכל מצב: אם זה בבית מול הטלוויזיה, במסעדות ומקומות הומי אדם, וכמובן בעת מענה לטלפון מכל סוג שהוא וללא הפרעות.

אנחנו מאמינים ששמיעה טובה היא יותר מפשוט "לשמוע טוב" ואיננו מתפשרים על כך, כפי שאנו נוהגים לעשות כבר למעלה מ-70 שנה. שמיעה טובה היא הבסיס

והתנאי לבריאות חברתית-רגשית, קוגניטיבית וגופנית. כאשר אנו אומרים ששמיעה טובה מאפשרת איכות חיים טובה יותר, אנו מתייחסים למכלול הסביבות והמצבים שאדם חווה, ומעניקים טיפול בשמיעה כבסיס לאיכות חיים ובריאות טובה יותר של לקוחותינו. היכולת לשמוע היא תנאי בסיסי ושמיעה טובה מאפשרת לנו להבין, לשמוע ולהתחבר לכל מה שחשוב לנו, למה שאהובים אומרים בכל זמן ועת. כמי שסובל מלקות שמיעה ומתנסה במכשירים החדשים הללו כבר מספר חודשים, אני יכול לאמר שהחיים עתה קלים יותר והשמיעה צלולה יותר בזכות כל הטכנולוגיות והתכונות החדשות שמשפרות את חווית השמיעה."

 

 

 משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם אתם נוהגים לבצע בדיקות רפואיות באופן קבוע?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בצרכנות