הישג להסתדרות ולוועד עובדי דגון

הישג חשוב להסתדרות ולעובדי דגון. לאחר משא ומתן שנמשך קרוב לשנה, הצליחה ההסתדרות להכניס את הבטחת עובדי דגון לתנאי המכרז למפעיל החדש.
הבטחת התעסוקה והתנאים של העובדים הוכנסה לתנאי המכרז החדש להפעלת ממגורות דגון

הישג חשוב להסתדרות ולעובדי דגון. לאחר משא ומתן שנמשך קרוב לשנה, הצליחה ההסתדרות להכניס את הבטחת עובדי דגון לתנאי המכרז למפעיל החדש. השבוע התפרסם המכרז החדש להפעלת ממגורות דגון ובו נאמר במפורש כי המפעיל החדש של דגון קולט את כל העובדים על כלל ההסכמים שלהם.

במהלך השנה החולפת היו מעורבים במשא ומתן עם חנ"י (חברת נמלי ישראל) יו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד, יו"ר איגוד התחבורה אבי אדרי, מטעמו פעל מזכיר איגוד התחבורה הארצי אלון וייס שניהל וריכז את המו"מ מול חנ"י להכנסת הסכמי העובדים לתנאי המכרז. יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה משה מזרחי, יו"ר האגף לאיגוד מקצועי במרחב חיפה דוד לוי, ובעזרת חברי וועד עובדי דגון – יו"ר הוועד זאב פרויק וחברי הוועד יצחק ורוגלו, רמי דנה, טל זנו ומקסים קוזורובסקי.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

חברי וועד עובדי דגון הודו לכל המעורבים בתהליך ובמשא ומתן להבטחת תעסוקתם והסכמיהם אצל המפעיל החדש.

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה: "מרחב חיפה בראשותי שמח על המוגמר. חשוב לשמור על זכויות העובדים בכל צעד שנעשה. ההסתדרות, בכוח ובעוצמה שלהבמגיעה לכל מקום כדי לשמור על הזכויות והמעמד של העובדים. אין ספק שכל הנוגעים בדבר – יו"ר ההסתדרות ארנון בר דוד, יו"ר איגוד התחבורה אבי אדרי, מזכיר איגוד התחבורה הארצי אלון וייס, יו"ר האגף לאיגוד מקצועי במרחב חיפה דוד לוי, אנוכי וועד העובדים – עשו ויעשו הכל למען זכויות העובדים בהסתדרות, כי זה הבית של העובדים".

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה