טקס פרידה מיור ועד פלימן בבית ההסתדרות במרחב חיפה

ההסתדרות במרחב חיפה מציגה: טקס פרידה מציון אלבז יו"ר ועד בית חולים השיקומי פלימן נערך השבוע בבית ההסתדרות בחיפה

באירוע השתתפו משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה, יעקב גבאי סגן יו"ר המרחב וממונה הסתדרות עובדי המדינה ומקצועות הרפואה, דוד לוי יו"ר האגף לאיגו"מ, מימון אלפסי מזכיר איגו"מ, יו"ר הוועד הנכנס אורי רוזנטל וחברי הוועד גילה ותייאסיר.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה הודה לציון על כל עבודתו ושליחותו רבת השנים לעובדי בית החולים. בדבריו ציין משה מזרחי כי אירוע הפרידה יונהג כמסורת במרחב כאות תודה והוקרה רבת השנים של ראשי וועדים שהשקיעו את מירב זמנם ומירצם למען העובדים.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

יעקב גבאי סגן יו"ר המרחב וממונה הסתדרות עובדי המדינה ומקצועות הרפואה הוקיר את פעילותו של ציון אלבז ואת שיתוף הפעולה והחזרת מעמדו של וועד העובדים בבית החולים וזאת בעבודה משותפת.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

בדברי ברכתו הודה ציון אלבז למשה מזרחי וליעקב גבאי על הרוח הגבית, התמיכה והליווי היומיומי שקיבל ואף הביע את התרגשותו מהמחווה.

ציון אלבז עובד שנים רבות במחלקת האחזקה של בית החולים וחבר במזכירות הארצית של בתי החולים ומזה שנים רבות שימש כיו"ר וועד עובדים.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

 

 

 


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד במספרים ש...