מציל חיפאי נפטר במפתיע – אלמנתו קיבלה במקומו תעודת עובד מצטיין

התעודה הייתה אמורה להיות מוענקת למציל יהודה ארגנטל ז"ל כבר בשנת 2019 – אולם שבועות ספורים לפני הטקס הוא התמוטט בעת שהתארגן לצאת ליום עבודה שגרתי נוסף באגף החופים
בטקס מרגש הוענקה תעודת "עובד מצטיין" לאלמנתו של יהודה ארגנטל ז"ל, מציל בעיריית חיפה שנפטר במפתיע לפני שזכה לקבל את התעודה.

ארגנטל ז"ל, מציל ותיק באגף החופים של עיריית חיפה, הומלץ ע"י מנהל האגף, חיליק אמסלם, לקבלת התעודה כאות כבוד והוקרה על עבודתו המקצועית והמסורה לאורך 20 שנים במהלכן השתתף בפעולות הצלה רבות.

התעודה הייתה אמורה להיות מוענקת לארגנטל כבר בשנת 2019 אך שבועות ספורים לפני הטקס הוא התמוטט בביתו בעת שהתארגן לצאת ליום עבודה שגרתי נוסף באגף החופים. הוא נפטר כשלושה חודשים לפני יום הולדתו ה – 52.

אלמנתו קיבלה במקומו את תעודת העובד המצטיין. בתמונה, יהודה ארגנטל ז"ל

היום, כשנה לאחר פטירתו, נסגר המעגל בטקס בו לא נותרה עיין יבשה כשמנהל אגף החופים העניק את התעודה לאלמנתו, אורלי ארגנטל תבדל"א.

ארגנטל מקבלת הבוקר את תעודת העובד המצטיין. צילום: דוברות עיריית חיפה

חיליק אמסלם, העלה בדבריו על נס את מקצועיותו ומסירותו של יהודה ארגנטל ז"ל. הוא סיפר על דמותו של יהודה שבשירותו הצבאי היה חובש קרבי ובחר להקדיש גם את חייו האזרחיים להצלת חיים, כמציל בים אותו אהב כל כך.

"בצניעותו ובנועם הליכותיו ידע לאחד בין בני האדם, לפתור מחלוקות ולכבוש לבבות.

בהליכתו בטרם עת הותיר חלל עמוק לא רק בלב משפחתו, אלמנתו וילדיו אלא גם בליבנו, חבריו לעבודה, שלא נשכח אותו לעולם – יהי זכרו ברוך".

קוביה


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחדשות