"בית חולים לא יכול להיות חזק אם אין לו פנימיות חזקות!"

כך אמר מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון, ד"ר אוהד הוכמן, למנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי, שהגיע לביקור מקצועי
 

מנכ"ל משרד הבריאות, פרופ' חזי לוי השתתף אתמול בטקס חנוכת מחלקת פנימית ב' החדשה במרכז הרפואי בני ציון ואמר:

"אנחנו עוסקים רבות בפנימיות ומכירים בכך שהרפואה הפנימית היא לא מקצוע שנחשב בשנים האחרונות לאטרקטיבי להתמחות ואם התמחות, אז לא להישאר בו".

יחד עם פרופ' חזי לוי התכבדו בגזירת הסרט מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן, מנכ"ל המרכז הרפואי לשעבר, ד"ר אמנון רופא ומנהל מחלקת פנימית ב' פרופ' אלעד שיף.

 

טקס גזירת הסרט במחלקת פנימית ב' החדשה במרכז הרפואי בני ציון. (משמאל לימין): מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי, מנכ"ל המרכז הרפואי לשעבר ד"ר אמנון רופא, מנכ"ל המרכז הרפואי ד"ר אוהד הוכמן ומנהל מחלקת פנימית ב' פרופ' אלעד שיף (צילום: גדי נס)

 

ד"ר הוכמן הודה לקודמו בתפקיד ד"ר רופא:

"צריך לתת את הקרדיט לאנשים שהיו לפניי ואני רוצה לומר לד"ר רופא המון תודה. אני גם רוצה להודות לכל מי שהיו שותפים להקמת מחלקת פנימית ב' החדשה וכמובן לצוות המחלקה שעובד ועושה כל היום ועכשיו בתנאים טובים יותר".

ד"ר רופא הודה לד"ר הוכמן: "תודה לך על הדברים שאתה עושה והכל נהדר ויפה".

 

בתמונה משמאל לימין: מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, מנכ"ל משרד הבריאות פרופ' חזי לוי והמנהל האדמיניסטרטיבי במרכז הרפואי ארז שימקו. צילום: גדי נס

 

מנהל מחלקת פנימית ב', פרופ' אלעד שיף:

"אני מבקש להודות לכל המעורבים בחנוכת מבנה המחלקה".

מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון סקר במהלך הביקור בפני מנכ"ל משרד הבריאות ובכירים במשרדו את האתגרים הניצבים בפני המרכז הרפואי והפעילות במחלקות ביה"ח תוך שימת דגש על מחלקת קורונה.

הוא הביע את הערכתו הרבה על עבודתם ומסירותם של כלל הצוותים בביה"ח תוך שהדגיש את שיתוף הפעולה עם משרד הבריאות.

 

מנכ"ל משרד הבריאות בחפ"ק מחלקת קורונה במרכז הרפואי בני ציון (צילום: גדי נס)

 

ד"ר הוכמן אף הציג בפני פרופ' לוי את תנופת הפיתוח והשדרוג במחלקות השונות במרכז הרפואי ואת הפרויקטים הרבים המתוכננים.

בנוסף, הציג בקשות לסיוע ברכישת ציוד רפואי מתקדם ומציל חיים, המותנה בגיוס משאבים תקציביים ממשרד הבריאות. במפגש השתתפו מטעם המרכז הרפואי: המנהל האדמיניסטרטיבי ארז שימקו ומנהלת הסיעוד אילנה פטרפרוינד.

פרופ' חזי לוי נפגש בחפ"ק מחלקת קורונה עם הצוות הרפואי במחלקה, שהציג בפניו את ההתמודדות המאתגרת הן של הצוותים הרפואיים והן של המטופלים המאושפזים במחלקה. מנכ"ל משרד הבריאות הודה לצוותים על עבודתם ומסירותם.

את ביקורו, סיים מנכ"ל משרד הבריאות בתערוכה הגיבורים של בני ציון המוצגת בביה"ח והמתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה.

ד"ר הוכמן הודה בסיום למנכ"ל משרד הבריאות על ביקורו והביע את תקוותו שזה יפעל להקצאת משאבים תקציביים נוספים הנדרשים לשדרוג מחלקות נוספות בביה"ח.

 

קוביהמשאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • כיצד לדעתכם יש לאחות את הקרעים בחברה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות