יוצרת ולא עוצרת

ענבל שרביט אפרגן לא עוצרת את העשייה, וכעת מציעה מכירה וירטואלית ייחודית לאתר 'ניוז חיפה קריות', ליצירות המיוחדות שלה ומלאות המשמעות
ענבל שרביט אפרגן אמנית ומאמנת כושר יוצרת ולא עוצרת, ובימים אלו עולה לאתר 'ניוז חיפה קריות' עם תערוכת ציורים וירטואלית.

בכל כמה ימים תציג ענבל את האמנות שלה וכמה מילים לכל יצירה. את הציורים מציעה ענבל למכירה וחלק מההכנסות שלהם תתרום למען החצר הנשית בחיפה אשר פועל כבית חם לנערות בסיכון. ענבל פעילה ומתנדבת בחצר הנשית ורואה חשיבות גדולה לטיפוח וחיזוק המקום.

יוצרת ולא עוצרת. שרביט אפרגן. תמונה: אלבום פרטי

 

על הציורים שלה היא מספרת:

"בשנים האחרונות חוויתי תקופות שונות ומרתקות, עליות ומורדות. בתוך כל תקופת הזמן ובתקופת הסגר יצרתי ציורים אמנות שלי שהיו בעיקר לעורר את נפש האמנית שבי. הציורים שלי המתינו בסבלנות עמוק בתוכי שנים ארוכות לתורן שיגיחו ויצאו לאוויר העולם. ואז, פרצו בזרם עז, חזק ושוטף לתוך חיי ולא יכולתי לעצרם-חצו גבולות ועומדים בזכות עצמם -והרי הם חיים".

"על זה נאמר: 'אין רע בלי טוב, ואין טוב בלי רע, ,מעז יצא מתוק'. האור שביצירה שלי, ייעודו שמחה ואהבה לעולם. בחרתי בצבעים, בטכניקות ופשוט אפשרתי לדמיון שלי להוביל אותי בבטחה, הכל נעשה תוך כדי תנועה וחופש במרחב. הכל מקורי ויצא מעמקי נשמתי, עם אנרגיות  מיוחדות שאותן משחררת באהבה ליקום".

"את לא אישה של חומות, את לא אישה של עצבות, את אישה של תקוה, ומהתקווה שלך את תתני לאחרים ניצוץ של אור להיות בשמחה". גודל 100/100 ס"מ.

"תהליך היצירה שלי נובע מעמקי נשמתי, שם נובטת ההשראה, ממנה מתהווה הסיפור". גודל 90/70 ס"מ.

"נעמדתי מול חומת הדמיון ואמרתי: את מפסיקה מהיום לחשוב יותר מידי".
גודל 90/70 ס"מ.

"פרשנות סובייקטיבית. סיטואציה אינה פשוטה יש כאוס, בלבול ומצב של חוסר ודאות. כל אלו הם רגשות, תחושות, ומחשבות שאנו יכולים לשלוט בהם. לפעמים הזמן עוצר מלכת אבל אנחנו ממשיכים ללכת. הכל בעיני הבוחר והמתבונן".
גודל 120/150 ס"מ.

ענבל מזמינה לבוא לראות ולהתרשם מקרוב בתיאום מראש בטלפון: 0529-557258.


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה