מבין כל המכללות, הסטודנטים בגורדון הכי מרוצים….

סקר שביעות רצון של התאחדות הסטודנטים לשנת 2020 קבע: האקדמית גורדון היא המכללה הטובה בישראל

האקדמית גורדון הוצבה במקום הראשון בסקר שביעות רצון סטודנטים מבין המכללות בכלל ולהכשרת מורים בפרט. הסקר, אשר נערך על ידי התאחדות הסטודנטים הארצית ומכון המחקר מאגר מוחות, דירג את שביעות הרצון של 10,000 סטודנטים ממרבית מוסדות הלימוד בארץ מהמוסד בו הם לומדים במגוון היבטים בעידן הקורונה. יצוין כי זו פעם שנייה במהלך 5 השנים האחרונות שהמכללה מדורגת במקום הראשון בקרב מכללות להכשרת מורים.

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא המכללה האקדמית גורדון להוראה. צילום דוד שי

 


בין ההישגים של האקדמית גורדון לשנת 2020:

שביעות רצון כללית: מקום ראשון מבין כל המכללות בישראל
שביעות רצון כללית: מקום שני מבין כל המוסדות להשכלה גבוהה בישראל
איכות הלמידה: מקום ראשון מבין כל המוסדות להשכלה גבוהה בישראל
איכות ההוראה: מקום ראשון מבין כל המכללות להכשרת מורים בישראל
חווית הלמידה הביתית בזמן הקורונה: מקום ראשון מבין כל המוסדות להשכלה גבוהה בישראל

פרופ' יחזקאל טלר, נשיא האקדמית גורדון: אנו מודים לסטודנטים שלנו שהעניקו לנו את אמונם והציבו אותנו בראש טבלת המוסדות האקדמיים בישראל.

המכללה מכשירה אנשי חינוך בעזרת שיטות הוראה מתקדמות, כל סטודנט בשנה הראשונה ללימודי תואר ראשון מקבל אייפד ככלי עבודה, הקמנו אולפן משוכלל, אנו משתמשים במערכות מתקדמות לבחינות מרחוק ומשקיעים מאמצים אדירים כדי להתאים את ההוראה למאה ה-21. אין זה פלא שעם המעבר ללמידה מרחוק בתקופת הקורונה, היו לנו ולסטודנטים הכלים המתאימים. אני רוצה להודות לסגל האקדמי והמנהלי אשר בזכותם זכינו להישגים אלו ולאחל לסטודנטים המשך הצלחה בלימודיהם.

 

משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם לדעתכם יש להתיר לנשים לבצע הפלות?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחינוך