"אני אופטימי מאוד לגבי החיסונים לקורונה"

את האופטימיות הביע מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן בעת שאירח היום את סגן שר הפנים, הפריפריה והנגב והגליל הרב יואב בן צור
לאחר שקיבל סקירה נרחבת ממנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן על פעילות המחלקות השונות והפיתוח המואץ שבהן מצויות בימים אלה חלק מהמחלקות ובהן גם – הקמת אגף חדרי לידה ומיון ממוגן והשאיפה למצוינות, אמר סגן שר הפנים, הפריפריה והנגב והגליל הרב יואב בן צור: "הכרתי עוד קודם את המרכז הרפואי בני ציון, אך אחרי הסקירה שקיבלתי במהלך הביקור  על הפעילות הענפה המתבצעת בו כיום,  אני יכול להביע את התרשמותי הגדולה מהיקף פעילותו והאיכות הגבוהה של הצוותים הרפואיים והעובדים בביה"ח".
עוד אמר ד"ר הוכמן בפני סגן השר הרב בן צור: "אני יכול להבטיח לך שמערכת הבריאות עושה כל שביכולתה על מנת להעניק שירות רפואי מיטבי".

סגן שר הפנים, הפריפריה הנגב והגליל הרב יואב בן צור, מנכ"ל המרכז הרפואי בני ציון ד"ר אוהד הוכמן, הרל"ש של סגן השר יואב לוי, אחות ראשית במחלקת קורונה איה אשל ומנהלת מחלקת קורונה ד"ר אנה סולופוב. צילום: גדי נס

סגן השר אמר: "נדיר לראות בית חולים שיש לו כל כך הרבה דברים ייחודיים כמו שיש בבני ציון".
במהלך ביקורו במרכז הרפואי בני ציון, ביקר סגן שר הפנים, הפריפריה והנגב והגליל בחפ"ק מחלקת קורונה וקיבל עדכון ממנהלת המחלקה  ד"ר אנה סולופוב והאחות הראשית במחלקה איה אשל על מצבם של המאושפזים ושיבח את הצוותים הרפואיים: "אתם עושים כאן עבודת קודש. יישר כוח".
את ביקורו, חתם סגן השר הרב בן צור בתערוכה הגיבורים של בני ציון המוצגת בביה"ח והמתעדת את פעילותם של הצוותים הרפואיים במחלקת קורונה.
בסיום ביקורו שיבח סגן השר את מנכ"ל המרכז הרפואי: "שמחתי להיפגש אותו ולהיווכח שאתה מנהיג! ובזכות כך, אתה מנהיג את ביה"ח בצורה מעוררת הערכה גם בתקופת משבר הקורונה". ד"ר הוכמן הודה לסגן השר על השבחים ועל ביקורו במרכז הרפואי.


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בבריאות