בית הספר הריאלי העברי בחיפה יוצא מהזום!

בית הספר הריאלי העברי בחיפה, מתגייס לשבוע פעילות גופנית ותרומה לקהילה בשיתוף פעולה עם אפליקציית Rumble.
במסגרת שבוע הפעילות כל צעד של כל אחד מ- 4,200 התלמידות, התלמידים אנשי הצוות והגימלאים של בית הספר, שווה כסף, שייתרם לעמותת סאנרייז- כץ.

שבוע הפעילות יתקיים בין התאריכים 22-28/11, והיעד הבית ספרי שהוצב הוא 161,000,000 צעדים בית ספריים! לכל שכבת גיל, הוגדרו מספר צעדים אשר יומרו למטבעות, אליהם תצטרך להגיע. (1000 צעדים= 1 מטבע). המשתתפים יקבלו גישה לאפליקציית Rumble, הסופרת כאמור צעדים, מתגמלת ומעודדת להמשיך לצעוד. בסופו של כל יום תיערך ספירה של מספר הצעדים הכולל של כל משתתף. ברגע שיגיעו  ליעד, תיפתח האפשרות לתרום לעמותת סאנרייז- כץ, המסייעת לילדים חולי סרטן ולבני משפחותיהם (20-50 ₪ לילד), כל אחד לפי יכולתו ורצונו.

שיאו של השבוע הוא בימים ד',  ה' ו ו', בהם יצאו תלמידי התיכון (יום ד'), תלמידי חטיבות הביניים (יום ה') ותלמידי כיתות היסוד (יום ו'), יחד עם החונכים של הכיתות להליכה ברחבי חיפה, ויצאו סוף סוף מהמסכים ומהזום!

לדברי ד"ר יוסי בן-דב, המנהל הכללי של בית הספר הריאלי: "היה לנו חשוב דווקא בתקופה המאתגרת הזו לעשות פעילות שמוציאה את הילדים והמורים מהמסך! השילוב של פעילות גופנית ותרומה לקהילה תואמת את חזון בית הספר להיות מוסד חינוכי איכותי מוביל ומתווה דרך, המכוון את תלמידיו להיות בני אדם, מעורבים ומשפיעים בחברה הישראלית.

צועדים בקפסולות- צילום דוברות ריאלי

אנו שמחים להיות בית הספר הראשון שמאמץ את האפליקציה ומאמין ששבוע הפעילות המרוכז, יהפוך לשגרה אצל תלמידנו, ושיתוף הפעולה עם אפליקציית Rumble, יהיה חלק בלתי נפרד משגרת היום יום של תלמידנו, מורינו ועובדינו", הוסיף בן-דב.
אלון זילברברג, מנכ"ל ומייסד חברת יוביטל שפיתחה את אפליקציית Rumble: "אנחנו גאים להתחיל פרויקט חדשני לקידום אורח חיים בריא בבתי ספר בישראל. רשת בתי הספר הריאלי בחיפה, מהווה אבן דרך ראשונה לשינוי תפיסתי של פעילות גופנית ככלי חינוכי. בטח בתקופת הקורונה, הסכנות מאורח חיים 'יושבני' הן חמורות, בעיקר בגילאים נמוכים כשהגוף צומח וגדל. אנחנו גאים לקחת חלק במהפכה ולהעניק לתלמידי בית הספר ומשפחותיהם פלטפורמה שתהווה תמריץ לביצוע פעילות גופנית ולשמור על הבריאות".

Rumble היא אפליקציה לקידום אורח חיים בריא המשמשת למעלה מ-400,000 משתמשים, כאשר הרעיון הוא לעודד עיסוק בפעילות גופנית על ידי תמריצים כלכליים ופסיכולוגיים. האפליקציה ממירה מדדי בריאות בדגש על צעדים, איתם ניתן לרכוש הטבות והנחות בכ-2000 בתי עסק בישראל כמו בילויים, קניות באינטרנט, מסעדות, פנאי, ביגוד, מוצרי ספורט, טיפוח, ספא, חדרי כושר ועוד. מלבד רכישת הטבות, באפליקציה ניתן גם לתרום את מטבעות הבריאות לעמותות שונות.

צועדים בקפסולות. צילום דוברות ריאלי

עמותת סאנרייז- כץ, שהוקמה ב- 2010, שמה לה למטרה לעזור ולספק מענה הוליסטי לכל המשפחה – לילד או לילדה החולים, אך גם לאחים ולהורים שלהם. העמותה מקיימת מדי שנה קייטנות בחופשות האביב והקיץ, המיועדות לילדים בני 3.5 עד 17 המתמודדים עם מחלת הסרטן, שמוזמנים להגיע יחד עם האחים והאחיות שלהם, כדי להשתתף בחוויה מהנה ומגבשת, להשאיר מאחור את הכאבים, הפחדים והדאגות, ופשוט להיות ילדים בחופשה – פשוט כמו כולם.

 

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך