יש מי שלא יוצאים לחל"ת בקורונה

"הזוג המנצח" – ג'ובאני רוסו ומאיה פישל קטפו קמפיין פרסום חדש – לאחרונה הצטלמו לקמפיין של רשת העיצוב והריהוט המובילה  'שמרת הזורע' כשהם מדגימים סימביוזה זוגית משולמת על הספה 
הם אולי לא זכו בתואר "הזוג מנצח" בתכנית הריאליטי הידועה, אולם בחיי היומיום הם מוכיחים לעולם שהתואר "זוג מנצח", הולם אותם יותר מכל.

בעוד רבים מחשבים בימים אלו מסלול מחדש, בני הזוג ג'ובאני רוסו ומאיה פישל ממוקדים מטרה וקוטפים קמפיין אחר קמפיין לצד תכנית זוגית יומית מצליחה ברדיו חיפה, שבה הם מדגימים את הסימביוזה המושלמת ביניהם בשעתיים של פינג פונג מילולי משעשע, החושף יותר מאשר טפח בחייהם המשותפים.

ג'ובאני רוסו ומאיה פישל צילום ניר יצחקי לשמרת הזורע

ברשת העיצוב והריהוט המובילה "שמרת הזורע" אהבו את החיבור האנרגטי בין בני הזוג וניתבו אותו לצילומי קמפיין ראשון מסוגו לחברה שבמסגרתו הם ממחישים את הממד המשפחתי של רהיטי הרשת הוותיקה.

לדברי ג'ובאני ומאיה : "היה זה אך טבעי עבורנו להתחבר לחברה שורשית כמו שמרת הזורע ולהציג את המבחר העצום של הרהיטים שלה לכל חללי הבית. בתקופה שבה אנו מעבירים את מירב השעות ספונים בין ארבעת כתלי בתינו, זה הזמן להתחדש ולהתפנק בפריטי ריהוט איכותיים ונגישים מבחינת מחיר". 

לדברי קובי בן סימון, מנכ"ל רשת שמרת הזורע: "המפגש הראשון שלנו עם בני הזוג ג'ובאני רוסו ומאיה פישל היה כל כך מוצלח עד שהוחלט ששיתוף הפעולה ימשך גם לעונה הבאה".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה