יום הדין!

איך סולחים? מוחלים? מטהרים? מכפרים? נרגעים? ליאור מרדכי בטור מיוחד לכבוד יום הכיפורים, הצום והטיהור..

 

"כי ביום הזה, יכפר עליכם לטהר אתכם מכל חטאיכם לפני ה' תיטהרו " (ויקרא ט"ז)

מי מאיתנו לא חש במהלך חייו שיש לו עיכובים, אנרגיות שליליות או עין הרע? יום כיפור בא ללמד אותנו את מהות הסליחה והמחילה לעצמנו ולאחרים. ברגע שנבין שכל מה שקרה לנו בחיים לא קרה סתם, יהיה לנו קל יותר לקבל ולסלוח. שנאה מביאה לשנאה גדולה יותר, כעס מביא לעיכובים ולחסימות ולחוסר פרגון, קנאה או דאגה יוצרים עין הרע. ביום הכיפורים אנו מוזמנים לטיהור אנרגטי קוסמי מכל האנרגיות השליליות בחיינו וזאת לא רק ע"י הצום המטהר את הגוף אלא גם ע"י חשבון נפש אמיתי בינינו לבין עצמנו. אני איש אנרגיות, חש אותן ורואה אותן. ביום הכיפורים נשמות אור רבות עוצמה, מלאכים, צדיקים ורבנים נאספים יחדיו, כל אחד וסגולותיו לתפילות, בקשות והעברת מסרים, על מנת להמתיק את דיננו שנקבעו במהלך השנה האחרונה או ביום היוולדנו. ביום זה המלא קדושה, באם אתם מאמינים או לא, נסו, השתדלו לא להפר את האיזון הקוסמי שנוצר. אנחנו בתחילתה של שנה חדשה, לפני יום הכיפורים, בעשרת ימי תשובה- תקופה בה מומלץ לעשות עם עצמכם וסביבתכם חשבון נפש על השנה שעברה, בדקו: זכויות, חובות, נתינה וקבלה.שאלו את עצמכם מה עשיתם למענכם ולמען זולתכם, מה חושבים עליכם נקודות אלו יקבעו את עתיד השנה החדשה.

בכל קהילות ישראל נהוג לערוך "כפרות" בערב יום הכיפורים. ידוע שכל אדם עלול להיות נידון ומורשע על מעשיו ביום הכיפורים ועל כן נהוג להחליף את החטאים בבעל חיים, כגון: תרנגול, דג או כבש וכך יעבור גזר הדין מהאדם אל בעל החיים. ביהדות ידוע כי צדקה תציל ממוות ונהוג לערוך אחת לכמה זמן תפילה לפדיון נפש. במעשה הכפרות אנו מנקים את העונש העלול להיות מוטל עלינו בבעלי חיים או כסף. בעולם העליון יש בתי דין של עולם הרוח ושל עולם החומר של עולם הנשמות ועולם הגוף, זה הזמן בו דנים אותנו על פי מחשבתנו ומעשינו .

 

מטרת הצום: מתן מנוחה לגוף ולנשמה, זמן לחשבון נפש מעמיק ללא הסחות דעת של חיי היומיום

מטרת הצום: מתן מנוחה לגוף ולנשמה, זמן לחשבון נפש מעמיק ללא הסחות דעת של חיי היומיום

 

אז מה עושים?
.1  סולחים לעצמנו.
.2  סולחים לאחרים.
3 .מבקשים בכוונה אמיתית סליחה מחילה וכפרה.
.4 מבצעים תפילת כפרות באמצעות כסף. מומלץ לתרום ע"ח מטבעות- 78 מטבעות בהתאם ליכולתכם הכלכלית: 1  שקל או 10 אג' בשם כל אדם.

  1. בודקים את מעשי החסד, המצווה והחמלה שעשינו.
    מטרת הצום: מתן מנוחה לגוף ולנשמה, זמן לחשבון נפש מעמיק ללא הסחות דעת של חיי היומיום במהלך הרגיל של חיינו. דומה הדבר לסדנת שתיקה במדבר, התנתקות ל24 שעות של ניקוי ללא קשר לאמונה או דת

 

מדיטציה לקראת ראש השנה ולקראת יום כיפור

מדיטציה זו הועברה אלי בתקשור מיוחד עם נשמת אליהו הנביא, לכבוד ראש השנה ויום כיפור, מטרתה להמתיק דיני נשמות וגורלות, להזרים אל חייכם אור, ניקוי, טיהור, הצלחה ומזל. אין צורך להתאמץ וגם מי שלא חווה מדיטאציה בחייו או לא התנסה בנושא מומלץ לו לקרוא, לנסות לדמיין ואף להקליט את עצמו. האנרגיה שאני מעביר זורמת בכל מקרה בזמן שאתם קוראים את המדיטציה או עושים אותה. לכן עקבו אחר ההוראות ואני מאמין כי תעברו חוויה חדשה ומיוחדת. שימו לכם מוזיקה שקטה, כבו את האור והדליקו כמה נרות. שבו או שכבו, עצמו עיניים ובקשו את אנרגיית דיוויין ישראל שתזרום אליכם. הזמינו את האור האלוקי, השפע והמודעות העליונה. קחו את כל הזמן שאתם צריכים כדי לדבר עם האור, האלוהות, הנשמה שלכם ועם לבכם. בזמן הזה עשו חשבון נפש אמיתי על כל העבר שלכם, ההווה והעתיד שצפוי לכם. התמקדו בילדות, הבגרות וההווה, על כל הטוב והרע: איזה סוג אנשים אתם? טובים, קשים, רכים, כאלה שרק נותנים, או כאלה שרק מקבלים? האם רימיתם, שיקרתם, בגדתם, קיללתם? האם בורכתם או קוללתם? בחשבון הנפש הזה תגלו שפגעתם לא מעט פעמים בעצמכם ובאחרים, בכוונה או שלא בכוונה, מתוך רגעי כעס ומצוקה. זה הזמן להבין היכן טעיתם ולתקן את המעוות על ידי סליחה, מחילה וכפרה. הכוונה חייבת להיות אמיתית והסליחה לעצמכם ולאחרים חייבת לבוא מתוך מודעות והבנה. לאחר שסיימתם עם חשבון הנפש, קחו לכם מספר דקות נוספות להירגע ואז דמיינו כיצד אנרגיית דיוויין ישראל לוקחת אתכם אל נווה מדבר בו קיים אגם מים מקודש, שגדולי הדור ברכו אותו בסגולות מרפא אין סופיות. כל הרוחץ בו או שוחה במימיו מוצא מזור ומרפא לגופו ולנשמתו. ראו עצמכם בתוך מדבר, באופק אתם רואים מערבולות חול ענקיות היוצרות פירמידה אדירה המקיפה אגם מוזהב. התקרבו אל האגם ובקשו לדבר עם נשמת האדמה שאחראית על האדמה, החולות וההרים. לאט, לאט תרגישו כיצד טייפונים של חול מתחילים לנקות, לטהר ולזכך אתכם לקראת הכניסה לאגם המוזהב. מסביבכם ומעליכם עשרות ישויות אור השולחות אנרגיות חיים וריפוי, אהבה ופרנסה, שפע ועושר. בידיהם המפתחות אל צינורות השמיים, אל השפע האלוהי. אתם עירומים ולכל אחד מכם יש פינה משלו. אתם נכנסים לאגם ויכולים להתרחץ בו, לשתות את מימיו או לשטוף רק איברים מסוימים בגופכם. עשו במים כרצונכם. בקשו את ככל העולה על רוחכם ושהו באגם כמה שתרצו. האגם עצמו זורם בספיראלות ומחדש את עצמו במהירות האור ומזכך את גופכם ונשמתכם. לאחר שנטבלתם, שחיתם וביקשתם, חושו כיצד גופכם נעשה רפוי ושליו. הודו לאגם, לישויות האור וצאו מהאגם. לאט, לאט חיזרו לחדר. בפעם הראשונה שאתם עושים מדיטאציה זו, אתם מתחברים אל האגם ואל הישויות הקיימות בו. בפעמים הבאות, תוכלו לעצום עיניים לבקש לחדור את האגם המוזהב ומיד תהיו בו. תוכלו לעבור דרך האגם תהליכים מדהימים וביניהם ניקוי אנרגטי ופיזי, גמילה מעישון, אוכל וכד'. שתבורכו בהמון אור, אהבה, בריאות, שפע, מזל, פרנסה טובה, הצלחה, זוגיות, שלום בית, פריון, המתקת דינים.

גמר חתימה טובה ושנה טובה.

 

מרכז ליאור מרדכי-

טלפון לקבלת מידע ותאום פגישות אישיות- 050-6825465

אתר הבית- http://www.liorm.co.il/

פייסבוק- https://www.facebook.com/lior.mdi?ref=tn_tnmn
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • מה דעתכם על מחירי המנות לחתונות באולמות אירועים?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...

אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com
יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במגזין