חגיגה כתומה במוצקין ביום המחזור של ישראל

המשנה לראש העיר מוצקין ומחזיק תיק איכות הסביבה, יוסי מרקוביץ: ״אין לי ספק שתושבי העיר יוכיחו בפעם נוספת, את מה שאנחנו יודעים כבר מזמן״

ב- 8.12.2020 קובעים את שיא ממחזורי האריזות בישראל.
זו השנה השנייה בה תאגיד מחזור האריזות תמיר מציב את נושא מחזור האריזות במרכז באמצעות "יום המחזור של ישראל", שיתקיים השנה ב- 8 בדצמבר 2020.

מטרת "יום המחזור של ישראל" היא להעלות את המודעות לנושא המחזור והטיפול בפסולת אריזות בקרב תושבי מדינת ישראל והנעתם לפעולה למחזור.

השנה אנו קוראים לתושבים לקבוע את שיא האנשים הממחזרים אריזות לפח המחזור הכתום בישראל. איך מצטרפים וקובעים יחד את השיא? מחפשים "יום המחזור של ישראל" בגוגל, מצטרפים לשינוי ויחד קובעים את שיא ממחזרי האריזות בישראל.

ביום המחזור השנה, מצטרפים וקובעים את השיא, לוקחים חלק בשינוי גדול משותף, שישפיע על כולנו באופן אישי ועל הסביבה בה אנו חיים וכל זאת בשינוי קטן של כל אחד ואחת מאיתנו בבית.
סביב יום זה ישודרו תכנים, כתבות ופעילויות בנושא, בשיתוף פעולה רחב היקף עם ערוץ קשת 12 ואתרי האינטרנט מאקו ו- YNET , בשילוב פעילות גולשים וחלוקת פרסים.

רני איידלר, מנכ"ל תאגיד מיחזור האריזות תמיר: "יום המחזור של ישראל שם במרכז את נושא מחזור האריזות בישראל ומטרתו לעודד עוד ועוד משפחות לקחת חלק פעיל בהפרדת אריזות למחזור וכן לחזק את אמון הציבור באמצעות חשיפת התושבים לתהליכי המחזור שתמיר מובילה. השנה לקחנו על עצמנו כאתגר לשבור את שיא האנשים הממחזרים אריזות לפח המחזור הכתום בישראל. אני קורא לתושבי קריית מוצקין: הצטרפו אלינו, צרפו גם אחרים, יחד נקבע את השיא של ממחזרי האריזות בישראל ונעשה טוב לסביבה".

המשנה לראש העיר ומחזיק תיק איכות הסביבה, יוסי מרקוביץ. תמונה: דוברות העירייה

ראש העיר,העיר חיים צורי: ״אנו מברכים על העובדה שקריית מוצקין נבחרה להיות אחת הערים המצטיינות במיחזור המשתתפות בפרויקט הארצי. אני סמוך ובטוח כי ביום הניקיון, יתברר כי הבחירה הייתה מוצדקת ותושבי קריית מוצקין, אכן נמנים על אוהבי ושומרי הסביבה".

המשנה לראש העיר ומחזיק תיק איכות הסביבה, יוסי מרקוביץ: ״אין לי ספק שתושבי העיר יוכיחו בפעם נוספת, את מה שאנחנו יודעים כבר מזמן. בהצלחה לכולם״.

לכבוד יום המחזור חגיגה כתומה בקריית מוצקין, בתאריכים 03.12.20 וביום המיחזור הארצי 06.12.20 צוותים כתומים של תאגיד תמיר יפתיעו את התושבים בשעות אחה"צ, בבתיהם. תושבים שיציגו שקית מלאה באריזות השייכות לפח הכתום (7 אריזות לפחות), יכנסו לשיא ממחזרי האריזות בישראל ויזכו בפרסים. עקבו אחרי הפרסומים ואל תשכחו להפריד אריזות לפח הכתום! בקריית מוצקין תתקיים בנוסף הגרלה בין המצטיינים ויחולק פרס נוסף מטעם הרשות.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור תחרות הדגלים הלאומנית - האם תשקלו לתלות דגל ברכב/דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בקרית מוצקין