כנס מקוון של האגודה הלאומית לפארקי מדע וטכנולוגיה בברזיל

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה, השתתף בכנס מקוון של האגודה הלאומית לפארקי מדע וטכנולוגיה בברזיל

במסגרת הכנס, שהפיקה האגודה הלאומית לפארקי המדע ולחממות עסקיות בברזיל, דנו המשתתפים באופן בו יזמות חדשנית צפויה לתפקד בתקופה שאחרי המשבר, מה צפוי להיות תפקידן של סביבות חדשנות כגרון פארקי מדע, אקסלרטורים וחממות טכנולוגיות ועוד.

אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה: "פארק מת"ם ופארק מדעי החיים, שביחד עם מוסדות רבים בעיר מייצרים בסיס כלכלי איתן, יהיו בעלי תפקיד חשוב ביציאה מהמשבר הכלכלי"

אור שחף משתתף בפאנל אנפרוטק. קרדיט: החברה הכלכלית לחיפה

מנכ"ל החברה הכלכלית לחיפה, אור שחף, השתתף באירוע מקוון בהפקת Anprotec – אגודת פארקי המדע והחממות העסקיות הלאומית של ברזיל הפועלת במדינה כ-25 שנה. בכנס הדיגיטלי, שהתקיים על רקע האתגרים של תקופת הקורונה, עסקו באופן בו יזמות חדשנית צפויה לתפקד בתקופה שאחרי המשבר, מה צפוי להיות תפקידן של סביבות חדשנות כגרון פארקי מדע, אקסלרטורים וחממות טכנולוגיות ועוד.

שחף דיבר בכנס על החיבורים הנדרשים בין חברות סטארט-אפ וחברות מישראל לעמיתיהן בברזיל ובמקומות נוספים בעולם, על הצורך בחיזוק הקשר בין גורמי החדשנות בשתי המדינות ועל התפקיד המשמעותי שיהיה לסביבות מחוללות אקו-סיסטם דוגמת פארק מת"ם ופארק מדעי החיים בחיפה בעתיד תחום התעסוקה והפיתוח הכלכלי של אחרי משבר הקורונה.

אור שחף, מנכ״ל החברה הכלכלית לחיפה: ״לחיפה יש הרבה מה להציע בנושאים שנידונו בכנס. פארק מת"ם ופארק מדעי החיים, שביחד עם מוסדות רבים בעיר מייצרים בסיס כלכלי איתן, יהיו בעלי תפקיד חשוב ביציאה מהמשבר הכלכלי. הבשורה שהתפרסמה לאחרונה, הרחבת פעילותה של 'אפל' במת"ם, היא הרבה מעבר לסימן חיובי המעיד על האיתנות הזו. כמו כן, ההזדמנות לדבר על חיבורים באחת הכלכלות הגדולות ביותר בדרום אמריקה משמחת ופותחת דלת לעוד הזדמנויות חדשות״.

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד במספרים ש...