הרשמה מקוונת לבית ספר הריאלי

בית ספר הריאלי העברי בחיפה יפתח את ההרשמה המקוונת שלו לשנת הלימודים תשפ"ב ביום חמישי ה- 7.1.2021 בשעה 9:00 החל מהשנה, שיטת "כל הקודם זוכה" משתנה!גם השנה יפתח בית הספר הריאלי את ההרשמה שלו לשנת הלימודים הבאה, באתר הרשמה ייעודי, שייפתח ביום חמישי ה- 7.1.21 בשעה 9:00 בבוקר. על רקע הביקוש הרב להרשמה לבית הספר שגרם בשנים האחרונות ללחץ רב של הורים בשל שיטת "כל הקודם להגיש את הטפסים זוכה" החליטה הנהלת בית הספר לאפשר לכלל הנרשמים לרשת הריאליגן ולכיתות א' ו- ז' להגיש מועמדות לתהליך הקבלה!

ריאלי הדר. צילום באדיבות בית הספר הריאלי.

אז איך זה יעבוד השנה? ההרשמה תיפתח כאמור, ב- 9:00 בבוקר, וניתן יהיה להירשם (להגיש את טפסי ההרשמה באתר) עד השעה 13:00. הילדים שנרשמו בין השעות האלה, יכנסו להגרלה על מספר המקומות הקיימים לצורך הגשת מועמדות. הרעיון הוא להוריד את הלחץ שהיה בשנים האחרונות, בדקות הראשונות של ההרשמה, ולאפשר לכלל המשפחות לנסות להיכנס לבית הספר. ההגרלה תתבצע באמצעות תוכנת הגרלה ממוחשבת בפיקוח נציג ההורים ורואה חשבון/עורך דין.

אחים של ילדים הלומדים בבית הספר ייכנסו, השנה, בצורה אוטומטית (ללא הגרלה) לתהליך המיון, וזאת על מנת שהורים לא יצטרכו לפצל ילדים בין בתי ספר שונים בעיר.

בנוסף השנה, כמו בשנה שעברה, הודיעה הנהלת בית הספר כי בשל התפוסה המלאה והביקוש הרב, ניתן יהיה להגיש מועמדות להרשמת תלמידים עד כיתה ז' בלבד, ולא תתאפשר הרשמה לכיתות ח'-י"ב.

לדברי ד"ר יוסי בן-דב, המנהל הכללי של בית הספר הריאלי העברי בחיפה: "כמדי שנה, אנחנו נרגשים לפתוח את ההרשמה לבית הספר. השינויים נועדו לאפשר הוגנות כלפי משפחות המעוניינות להצטרף למשפחת הריאלי, ולהוריד את הלחץ להספיק להירשם. אנחנו מקווים שהשיטה החדשה תקל על ההורים ותאפשר שוויון הזדמנויות גבוה יותר בהגשת המועמדות לבית הספר. אנחנו מצדנו נמשיך לעשות את המיטב להנחיל את חזון בית הספר: להיות מוסד חינוכי איכותי, מוביל ומתווה דרך, המכוון את תלמידיו להיות בני אדם, מעורבים ומשפיעים בחברה הישראלית."

יוסי בן דב. צילום: תומר אפלבאום

יוסי בן דב. מנהל כללי של בית הספר הריאלי העברי בחיפה צילום: תומר אפלבאום

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.comעוד בחינוך