הסתיים בהצלחה קורס לפורשי עיריית חיפה וביה"ח בני ציון

ההסתדרות במרחב חיפה בראשות משה מזרחי סיימה בימים אלה קורס הכנה לפני פרישה לעובדי עיריית חיפה ובית החולים בני ציון בעומדים לקראת פרישה. המשתתפים בקורס הפרישה חילקו שבחים להסתדרות על ההשקעה ביוצאים לגמלאות.

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה פנה אל מסיימי קורס הפרישה: "בימים אלה הסתיים קורס ההכנה לפרישה של פורשי עיריית חיפה ופורשי בי"ח בני ציון בו השתתפתם. הקורס עסק בהיבטים האישיים, החברתיים והכלכליים של הפרישה, וסייע לפורשים בגיבוש תוכניות אישיות אשר תרמו להפגת הרגשות השליליים והחששות המתלווים לעיתים לתקופה זו.

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה. קרדיט תמונה: ההסתדרות במרחב חיפה

"ההסתדרות במרחב חיפה שמחה לעמוד לרשותכם גם בצומת דרכים משמעותית זו ותשמח להעניק לכם את מלוא שרותיה, גם לאחר הפרישה. תמורת תשלום סמלי בסך 12 ש"ח לחודש, תקבלו חברות מלאה בהסתדרות, אשר כוללת זכאות לטיפול מסור של המחלקה להגנת הצרכן, כפתור מצוקה ומגוון הנחות והטבות בכרטיס המועדון "ביחד בשבילך" (מועדון הלקוחות הגדול ביותר בארץ).

קרדיט תמונה: ההסתדרות במרחב חיפה

"אני מבקש לומר בהזדמנות זו, לכל אחת ואחד מכם, תודה רבה על הפירגון ועל הברכות. אני שמח שהצלחנו להעביר לכם את הכלים הדרושים לקבלת החלטות מושכלות בדרככם החדשה ואני מאמין שגם בעתיד  נוכל להעניק לכם כלים עדכניים לשיפור איכות החיים.

"אנו שמחים להעניק לכל אחת ואחד מכם שי צנוע לסיום הקורס.

אני מאחל לכם חיים מלאי סיפוק, עשייה והנאה, בריאות ואריכות חיים. מחבק אותכם ומחכה לראותכם, בשמי ובשם צוות העובדים, משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה"

קרדיט תמונה: ההסתדרות במרחב חיפה

דליה כהן שהשתתפה בקורס הפרישה כתבה בסיום הקורס: "תודה רבה  ומיוחדת  למשה מזרחי ולסמדר רואש מעומק הלב על קורס מלא תוכן שחשוב כל כך לדעת לקראת הפרישה. תודה שהכלתם את השאלות והתשובות שלפעמים לקחו זמן יקר של כל הלוקחים בדבר. תודה רבה שאתם חושבים עלינו תמיד. מאחלת לכולם בריאות שלמה ואיתנה וימים טובים ויפים".

ענת פילוסוף שהייתה מנהלת מחלקת הדרכה בעירייה ופרשה מהעיירה כתבה בסוף הקורס: "תודה רבה למזרחי ולסמדי ותודה ענקית  לנורית וליהודית, ממחלקת ההדרכה של עיריית חיפה, שבלעדיכן לא היה מתאפשר הקורס…בהצלחה לכולם ובשורות טובות".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד במספרים ש...