עשרות אזרחים הגיעו להתנדב בפארק הכרמל

ביום שבת האחרון (5.12) בשעות הבוקר קיימה רשות הטבע והגנים פעילות התנדבות מיוחדת בכרמל, במסגרת שבוע ההתנדבות השנתי שלה.
במסגרת הפעילות, הזמינה הרשות את הציבור הרחב לבוא ולטייל בכרמל ללא עלות במסלולים השונים ועל הדרך לאסוף פסולת שנשארה באזור ולדווח על מפגעי בטיחות אשר עלולים להפריע למטיילים. עשרות מתנדבים חרוצים הגיעו להשתתף למרות מזג האוויר הסגרירי וסייעו לנקות את הכרמל.

הפעילות התקיימה במסגרת שבוע המתנדבים השנתי של רשות הטבע והגנים, במהלכו קיימה הרשות מגוון פעילויות התנדבות באתריה השונים המתאימות לכל המשפחה ומאפשרות לכל המעוניין לבוא לסייע בשמירה על ניקיון הטבע הישראלי. סך הכל הגיעו מעל ל-400 מתנדבים להתנדב בפעילויות השונות שקיימה רשות הטבע והגנים ברחבי הארץ.

מתנדבות בכרמל. צילמה טלי יופה

רשות הטבע והגנים מפעילה מעל ל-1000 מתנדבים קבועים המסייעים לעובדי הרשות בשמירה על הטבע והמורשת בישראל, ועשרות אלפי מתנדבים המגיעים לפעילויות התנדבות חד יומיות במסגרת קבוצתית או כחלק מימי התנדבות מיוחדים. המתנדבים עוסקים במגוון גדול של משימות, כמו הכוונת והדרכת מטיילים, סיוע בטיפול בבעלי חיים שתחת אחריות הרשות, מגוון משימות של תחזוקת שטח וסיוע לפקחים.

שרון גולן הרשקוביץ, מנהלת תחום התנדבות ברשות הטבע והגנים: "זוהי השנה השלישית שבה אנו מציינים את שבוע המתנדבים. חשוב לנו להגיד תודה למתנדבים הקבועים שלנו. זה תמיד מחמם את הלב לראות את המחויבות והמסירות שבה אנשים פועלים למען הטבע והמורשת. אנחנו שמחים לספק למשפחות את החוויה של התנדבות בטבע –  להתנתק לרגע מהמסכים ולבלות יחד, ועל הדרך לעשות משהו טוב".

 

 

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה