נגיד רוטרי ישראל ביקר במועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה

בצל מגפת הקורונה, נגיד רוטרי ישראל, עוה״ד ד״ר נחום פרנקל החליט לבקר במועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה באמצעות אפליקציית הזום, כדי להכיר את המועדון ופועלו הרוטריוני, החברתי והקהילתי מקרוב.
על הביקור ניצח נשיא המועדון, פרופ׳ מוחמד ותד, אשר הציג בפני הנגיד וצוותו את המועדון ואת חברי המועדון, לרבות חברי הנהלת המועדון, תוך שהדגיש כי מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה הוא המועדון הראשון דובר השפה הערבית בהיסטוריה של העיר חיפה, והוא השני בגודלו מבין חמשת מועדוני הרוטרי הקיימים בחיפה.

צילום: פרופ׳ מוחמד ותד ומלינה כלדאוי

פרופ׳ ותד הדגיש את תפקידו החשוב והייחודי של ד״ר חאתם ח׳ורי בהקמת המועדון, ואת תפקידה של הנשיאה השנייה של המועדון עוה״ד מריאן אבי נאדר בהרחבת ובפיתוח פועלו של המועדון בכל הרמות. על אלה הוסיף פרופ׳ ותד והציג בפני הנגיד את פועלו של מועדון רוטרי סטלה מאריס בתקופת הקורונה, ואת אופן התפתחותו חרף מגבלות משבר הקורונה, בשלושה רבדים: ברובד המוסדי באמצעות כתיבת תקנון למועדון, הקמת ועדת קבלה וועדת ביקורת, ומינוי גזבר מקצועית, רו״ח עוה״ד בשארה עבסאוי, רואה חשבון מלווה, אמיר ח׳ורי, ומזכירה מקצועית הגב׳ רולא קעואר נג׳אר. זאת בנוסף למינוי בעלי תפקידים מקצועיים ומצטיינים כדי לעמוד בראש אפיקי המועדון, ואלה הם: אפיק המועדון, האפיק הבינלאומי, אפיק הקהילה, אפיק המקצוע, אפיק הנוער והצעירים ואפיק יחסי הציבורי.

פרופ׳ ותד הדגיש בפני הנגיד, כי מצידו מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה מחויב לכל החברה החיפאית על שלל גווניה הדתיים והלאומיים, וכי מיזמי המועדון והפרויקטים אותם הוא מוציא לפועל מכוונים לציבור החיפאי בכללותו. בהקשר זה, פרופ׳ ותד הציג בפני הנגיד ואת הפעילות הענפה והאיכותית של המועדון דווקא בתקופת הקורונה לשם תמיכה בחברה ובקהילה החיפאית, זאת לצד פועלו של המועדון במישור הארצי ובמישור הבינלאומי. בהקשר זה, פרופ׳ ותד הדגיש את מחויבותם של כל 55 חברי המועדון לעבודה קבוצתית לטובת העיר חיפה, ואגב זאת הדגיש את תפקידם של חברי ההנהלה בהובלת המועדון, והם: פרופ׳ דאוד בשותי (הנשיא המיועד לשנת 2022-2023), השופט אחסאן כנעאן, עוה״ד אליאס נג׳אר, עוה״ד רו״ח בשארה עבסאוי, הגב׳ רולא נג׳אר-קעואר, הגב׳ מלינה כלדאוי, הגב׳ רים רינאוי, מר בסאם רינאוי, מר עלא ג׳ראייסי, הגב׳ לינדה ג׳דע, מר סאמר בלאן, הנשיאה לשעבר עוה״ד מריאן אבי נאדר, והנשיא הנבחר (לשנת 2021-2022) עוה״ד ויסאם אסמר. לבסוף, פרופ׳ ותד הציג בפני הנגיד את התפתחותו של המועדון ברמת יחסי הציבור, ואגב זאת בניית אתר אינטרנט בשלוש שפות (ערבית, עברית ואנגלית), הקמת דף פייסבוק עסקי, ופתיחת ערוץ יוטיוב.

פרופ׳ מוחמד ותד. צילום: פרופ׳ מוחמד ותד ומלינה כלדאוי

נגיד רוטרי ישראל, עוה״ד ד״ר נחום פרנק ציין והדגיש את המעמד המיוחד לו זוכה מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה בקרב מועדוני רוטרי ישראל בכלל ובקרב מועדוני הרוטרי בחיפה בפרט, ואת התפקיד הרוטריוני, הקהילתי והחברתי אותו ממלא המועדון, בצורה פעילה, בעיר חיפה וכן ברמה הארצית וברמה הבינלאומית. עוד הדגיש הנגיד, כי ייחודו האמור של המועדון הוא אשר הביא אותו למנות מספר בולט של חברים לתפקידים חשובים ברוטרי ישראלי ולשלבם בפרויקטים ארציים, בין היתר: מינוי השופט אחסאן כנעאן חבר באפיק הבינלאומי, מינוי עוה״ד מריאן אבי נאדר רכזת לפרויקט הנואם הצעיר הארצי בערבית, ומינוי פרופ׳ מוחמד ותד יושב-ראש ועדת האתיקה של האזור, הכוללת חברים נוספים מהמועדון, בין היתר, השופט זאיד פלאח אשר הצטרף לאחרונה כחבר במועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה.

צילום: פרופ׳ מוחמד ותד ומלינה כלדאוי

בעקבות הביקור המוצע, הנשיא המייסד של המועדון, ד״ר חאתם ח׳ורי, שלח לפרופ׳ מוחמד ותד ולכל חברי המועדון מכתב ובו ציין לשבח את האופן בו הוצג המועדון וחברי המועדון בפני הנגיד, וכן הדגיש, בין היתר, את תפקידו המנהיגותי של פרופ׳ ותד בהובלת המועדון – במקצועיות, בצניעות ובנועם הליכות – להישגים משמעותיים בכל המישורים.

עו״ד ד״ר נחום פרנקל. צילום: פרופ׳ מוחמד ותד ומלינה כלדאוי

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור המצב הפוליטי - למי תצביעו בבחירות הקרובות לכנסת?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה