מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה פורש את חסותו על מועדון רוטראקט מגדלור חיפה

לאחרונה אישר רוטרי העולמי את הקמתו מחדש של מועדון רוטראקט מגדלור חיפה כמועדון רוטראקט הראשון דובר השפה הערבית בעיר חיפה, הפעם תחת חסותו של מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה שאף הוא מועדון הרוטרי הראשון דובר השפה הערבית בעיר חיפה.
חרף משבר הקורונה וההגבלות בצדו, מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה ומועדון רוטראקט קיימו ישיבת עבודה מקוונת משותפת, בגדרה הדגיש פרופ׳ מוחמד ותד, נשיא מועדון רורטי סטלה מאריס חיפה, את חשיבותו של מועדון רוטראקט מגדלור חיפה כמוסד רוטריוני צעיר מצליח המבטיח בפועלו המשכיות עתידית לפועלו של מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה.

קרידיט: מוחמד ותד ומלינה כדלאוי

במסגרת פגישה זו הציג נשיא מועדון רוטראקט מגדלור חיפה, מר באסל ג׳דע, באופן מקיף, את חברי מועדון הרוטראקט ואת פועלו של החברתי והקהילתי של המועדון בעיר חיפה. ג׳דע הוסיף והודה למועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה על תמיכתו במועדון הרוטראקט, כשהוא מדגיש את תפקידו הבולט של פרופ׳ ותד בעיצוב עמודי התווך הרוטריונים של מועדון הרוטראקט.

קרידיט: מוחמד ותד ומלינה כדלאוי

במרכז הפגישה קיימו שני המועדונים טקס של הענקת צ׳רטר ההקמה ופרישת החסות של מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה למועדון מגדלור חיפה.

קרידיט: מוחמד ותד ומלינה כדלאוי

בסוף הפגישה, שני המועדונים הדגישו את חשיבות העבודה הרוטריונית, החברתית והקהילתית המשותפת לטובת העיר חיפה ותושביה על שלל גווניה; זאת, בנוסף לחשיבות העבודה הרוטריונית המשותפת במישור הארצי והבינלאומי.

קרידיט: מוחמד ותד ומלינה כדלאוי

קרידיט: מלינה כדלאוי

 

פרופ׳ מוחמד ותד. צילום: מלינה כדלאוי

יצוין, כי מועדון רוטראקט מגדלור חיפה מורכב מ- 36 חברים הנמנים על מיטב הנוער והצעירים המשכילים, היזמים והמחויבים לעבודה החברתית והקהילתית בעיר חיפה. בנוסף, יצוין כי מועדון רוטרי סטלה מאריס חיפה מורכב מ- 55 חברים המייצגים את החברה החיפאית על שלל מגווניה, הממלאים תפקידים מקצועיים ואקדמיים מובילים בתחומים שונים.

 

 

 
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • לאור המצב הפוליטי - למי תצביעו בבחירות הקרובות לכנסת?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחברה