נר ראשון של חנוכה וטקס העובד המצטיין 2020 בהסתדרות במרחב חיפה

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב חיפה ניצח על טקס הדלקת הנרות ובירך את העובדים לקראת החג. מזרחי שיבח את תפקודם של עובדי הבית ואמר " מבחינתי כולכם עובדים מצטיינים".

עובדי בית ההסתדרות בחיפה, בחלוקה לקפסולות לפי הקומות בבית, חגגו ביום חמישי הדלקת נר ראשון לחנוכה ואת טקס העובד המצטיין לשנת 2020.

עו"ד אינה צ'רניחבסקי, מנהלת הלשכה המשפטית של ההסתדרות במרחב חיפה, שעמדה בראש הועדה המרחבית לבחירת העובד המצטיין הנחתה את הטקס והסבירה את השיקולים לפיהם נבחרו שלושת העובדים המצטיינים השנה.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

לעובד המצטיין של מחלקת המנהלה השנה נבחר מנהל המחלקה אודי דאהן, על עבודתו המסורה. ההתרגשות היתה גדולה מאוד כשאודי עלה לקבל את התעודה והפרס.

אודי דאהן אמר בהתרגשות שכל מה שהוא עושה בא באהבה מהלב, "לשרת את העובדים זה מה שחשוב לי. מאז שמשה מזרחי הגיע אלינו נפתחו לי שערי שמיים. אני בא לעבודה בכל יום בכייף ובאהבה".

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

הוועדה החליטה להעניק השנה פרס עובד מצטיין למזכיר ממונה שהומלץ על ידי יו"ר ההסתדרות במרחב משה מזרחי. העובדת המצטיינת לשנת 2020 היא סיגלית שילקו, שנבחרה על יחס חברי, אחריות, יוזמה, על כל אלו ועוד נמצאה סיגלית ראויה לקבל תעודת הצטיינות.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

סיגלית שילקו הודתה בהתרגשות לוועדה ולמשה מזרחי על הבחירה בה. עוד ביקשה להודות לכל עובדי הבית על העזרה והתמיכה שהיא מקבלת מהם.

בקטגורית מזכיר איגוד מקצועי הבחירה היתה קשה מאוד. הממונים המליצו על עובדים רבים והיה קשה לוועדה להגיע להחלטה, אבל בסופו של דבר הוחלט להעניק את פרס העובד המצטיין בקטגורייה זו לעו"ד אביטל גוטמכר, על העבודה הרבה שהיא משקיעה. אביטל הודתה לוועדה על הבחירה בה ואמרה שיש לה המון הערכה ואהבה לכולם.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

לאחר מכן הודיעה אינה צ'רניחבסקי כי הוחלט השנה, באופן חד פעמי, להעניק עוד תעודה, תעודת הערכה של כל עובדי המרחב, תעודת חבר מצטיין 2020, שהוענקה לעו"ד אדמונד יונה היועץ המשפטי של ההסתדרות במרחב חיפה שבסוף השנה פורש לגמלאות.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

משיקולי הבחירה בו נכתב: על חוש ההומור המפותח, על השנינות, נתינה ללא גבולות, אמפתיה, ציניות בריאה, נפש ענקית, אוזן קשבת ועל המרק הכתום.

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב, שהתרגש עד הזלת דמעות לאורך הטקס אמר "יונה הוא קודם כל חבר, איש מדהים, מקצוען, נמצא בכל מקום, איכפת לו ממה שקורה בבית ההסתדרות".

משה מזרחי יו"ר ההסתדרות במרחב. קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

עו" ד יונה אדמונד אמר בהתרגשות ע"י ההסתדרות בשבילו זה לא רק מקום עבודה, זו משפחה, "אני רואה בכל אחד מהעובדים אח או אחות. אחרי 28 שנות עבודה בהסתדרות עדיין כייף לי לבוא לעבודה כל יום".

מיד לאחר טקס העובד המצטיין נערך מפגש זום של כל מרחבי ההסתדרות בהובלתו של יו"ר ההסתדרות הכללית ארנון בר דוד. המפגש נפתח בהופעת הפתעה של הזמר עמיר דדון.

קרדיט: ההסתדרות במרחב חיפה

יו"ר ההסתדרות הכללית ארנון בר דוד אמר כי כמו ששר עמיר דדון 'לא סתם' ו'לא להתבזבז', כך הוא מרגיש בעבודה בהסתדרות, שצריכים להמציא את עצמם מחדש, להתחדש, לא לדרוך במקום. "כולנו מארג אנושי וארגוני אחד ועשינו כברת דרך רצינית מאז הוקמה ההסתדרות לפני 100 שנה בצריף בטכניון בחיפה, ואנחנו משדרים היום אחרת. אני מאחל לכולנו שבקרוב נוכל לחגוג בלי מסיכות. שנתחסן ונעבור את התקופה הזאת במהרה ושיהיו לנו עוד 100 שנים של הסתדרות חזקה, של חברות ואחדות. שיהיה לכולנו חג שמח".

 


יש לכם סיפור מעניין שתרצו שיתפרסם? שתפו אותנו במייל newshaifa.net1@gmail.com


עוד במספרים ש...