גילתה ש"נסיעות העסקים" של בעלה כוללות מאהבת – ותזכה בחלק גדול מהרכוש

מה שהבעל לא ידע, הוא האשה הפעילה אחריו מעקבים וגילתה כי "נסיעות העסקים" שלו אינן תמימות ושלא רק ביזנס היה שם
 

בית הדין הרבני קבע שהאישה תזכה בדמי הכתובה, וזאת בנוסף למלוא חלקה של האישה ברכוש המשותף:

בני הזוג היו נשואים כ-20 שנה. סכסוך גירושין מכוער שניטש בין השניים הסתיים בימים אלה בהכרעה של בית הדין הרבני, במסגרתה הוחלט כי האישה תזכה בדמי כתובתה, ואלה יתווספו לחלקה באיזון המשאבים בינה לבין בעלה.


במסגרת הבקשה לשלום בית ותביעה לתשלום כתובה, אותן הגישה האישה באמצעות עו"ד שירה שואף דגן, טענה האישה כי בעלה נטש אותה ועזב את ביתם המשותף – בגלל המאהבת.

 

הבעל יצא לבילויים בחו"ל עם המאהבת שלו. צילום אילוסטרציה

 

הבעל מצדו, הכחיש את הדבר מכל וכל, וטען להגנתו כי ברח מהבית בשל התקפות הזעם של אשתו, בעוד שאת המאהבת הכיר רק לאחר מכן.

מה שהבעל לא ידע – הוא שהאישה הפעילה עליו מעקבים של חוקרים פרטיים, שבין השאר הצליחו להנציח אותו צועד יד ביד עם המאהבת ל"נסיעת עסקים" בחוץ לארץ.

 

הבעל לא ידע שהאישה הפעילה מעקבים של חוקרים פרטיים. צילום: אילוסטרציה

עורכת הדין גם הציגה בפני בית הדין ראיות לכך שהבעל והמאהבת בילו בשתי נסיעות עסקים נוספות שלו באירופה וכי השניים שלחו זה לזו הודעות אינטימיות – כשבועיים לפני שהבעל עזב את הבית ואת אשתו.

לאחר חקירה בפני בית הדין הודה הבעל כי אכן הכיר את המאהבת לפני שעזב את אשתו.

הדיינים החליטו לחייב את הבעל בתשלום הכתובה, שלא תופחת מחלקה במסגרת חלוקת המשאבים בין הצדדים, אך העמידו אותה על 150 אלף שקלים בלבד, וזאת חרף העובדה שהבעל רשם בכתובה מיליון שקלים.

בהחלטתם הסתמכו הדיינים על החלטות עבר של בתי הדין הרבניים, לפיהן אין להתחשב בסכומים גדולים שנרשמו בכתובה, רק על מנת להשאיר רושם על הסביבה.

יש לציין, שבחלוקת הרכוש שנערכה בין בני הזוג בביהמ"ש למשפחה, התחשב בית המשפט בהכרעת בית הדין הרבני, ואף הוסיף לחלקה של האישה סכומים משמעותיים בשל הפרשי השתכרות ופוטנציאל הכנסה בין הצדדים.
משאל גולשים ניוז חיפה והקריות

  • האם בעקבות העלאת הריבית במשק תוותרו על רכישת דירה?

    צפה בתוצאות

    Loading ... Loading ...


אנו פועלים רבות על מנת לכבד זכויות יוצרים - לפי ס׳ 27א לחוק זכויות יוצרים - אם זיהיתם יצירה שלכם מוזמנים ליצור קשר למתן קרדיט newshaifa.net1@gmail.com

עוד בחוק ומשפט